Gösterim: 1.071
Eklenme: 14 Mart 2009
Saat: 14:44
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Bravo

Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 14 Mart Tıp Bayramı çerçevesinde Türkiye çapında görev yapan doktor, hemşire, hastabakıcı dahil tüm tıp personeli için 30 Nisan’a kadar sürecek yepyeni bir kampanya ile dikkatleri çekiyor. “Fiat’tan Yılın En Sağlıklı Kampanyası” sloganıyla dikkat çeken çalışma kapsamında Tabipler Odası’ndan veya halen çalışmakta olduğu sağlık kuruluşundan çalışma belgesiyle Fiat bayilerine başvuruda bulunan tüm tıp personeline 1.700 TL’yi aşan indirim avantajları sunuluyor.

Fiat Binek ve Fiat Ticari Araçlar, ülkemizde görev yapan doktor, hemşire ve hastabakıcı gibi tüm sağlık personeline yönelik yeni satış kampanyası ile 14 Mart tıp Bayramı’nı kutluyor. 30 Nisan’a kadar sürecek olan ve ”Fiat’tan Yılın En Sağlıklı Kampanyası” sloganıyla dikkat çeken çalışma kapsamında Fiat Bravo’dan Fiat Linea’ya Fiat Doblo’dan Fiat Fiorino’ya kadar birçok farklı modelde değişik oranlarda indirimler sunuluyor.

1.700 TL’yi aşan indirim imkanlarının sunulduğu kampanyadan yararlanmak isteyen sağlık sektörü çalışanları, Tabipler Odasından veya halen çalışılan sağlık kuruluşundan alacakları çalışma belgesinin aslı ya da noter onaylı fotokopisi ile katılımcı Fiat bayilerine başvurabilecekler.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com