Gösterim: 1.150
Eklenme: 23 Mart 2001
Saat: 12:52
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Transit 2001

12 Ocak 2001’de Brüksel’deki Ticari Araç Fuarı’nda, bağımsız bir jüri tarafından yapılan değerlendirmeye göre ‘2001’in Uluslararası Ticari Aracı’ olarak Ford Transit Türkiye yollarında…

Piyasaya sunulduğu 1965 yılından bu yana hafif ticari araç pazarında lider olan ve ‘2001 yılının Uluslararası Van’ı ünvanını kazanan Ford Transit, her yönüyle yenilenen modeliyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Ford’un ticari araç pazarındaki gücünü artıracak olan Yeni Transit, 19 Avrupa ülkesinden gelen ticari aracın katıldığı değerlendirmede, gazetecilerinden oluşan uluslararası jüri tarafından ‘2001 Yılının Uluslararası Van’ı olarak seçildi.
Toplam oy sayısının 225, bir adaya verilebilecek en fazla oyun da 133 olduğu değerlendirmede Ford Transit 112 oyla bu ödülü almaya hak kazandı.

35 yıldır, dayanıklılık, çok yönlülük, güvenilirlik özellikleriyle, Türk tüketicileriyle birlikte güçlenen Ford Transit, yarışmada özellikle müşterilerinin istekleri doğrultusunda belirlenen yeni özellikileriyle jürinin beğenisini kazandı.

Ticari araç sahipleri ve kullanıcıların temel önceliklerini belirlemek amacıyla, Geliştirme Ekibi tarafından yapılan kapsamlı bir araştırma sonucunda, müşteri öncelikleri sırasına göre;
· Yük bölmesi büyük,
· Kullanım giderleri ekonomik,
· Güvenli,
· Performanslı sürüş kalitesi,
· Emniyetli sürüş,
· Modern dış tasarım,
· Konforlu iç mekan ve
· Çevreye saygılı
bir araç talep edilmiştir.

Ödül töreni sırasında bir konuşma yapan Jüri Başkanı Pieter Wieman ‘Transit bir adaya verilebilecek 133 puanın 112’sini alarak, yarışma tarihinde jürinin verdiği en yüksek puana ulaştı.’ dedi. Ford’un her bakımdan en yüksek verimlilik, güvenlik, hırsızlığa karşı koruma ve tasarım standartlarına uygun bir ticari araç sunduğuna değinenen Wieman, jürinin Yılın Uluslararası Van’ı tarihindeki en yüksek puanları vererek, Ford Motor Company’yi yeni Transit’i piyasaya sunarak ne kadar büyük bir iş başardığını takdir ettiklerini gösterdiklerini söyledi.

Gerçekleştirilen kapsamlı çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yeni modelin, önde gelen rakiplerine karşı sahip olduğu önemli üstünlükleri ve kullanıcı ihtiyaçlarının büyük kısmına cevap vermek amacıyla, vanlar, minibüsler ve kamyonet tiplerinden oluşan geniş model yelpazesiyle Transit, 2001 Yılına damgasını vuracak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com