Gösterim: 748
Eklenme: 24 Ekim 2008
Saat: 13:07
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot RC

Peugeot aynı şekilde Avrupa’da 120g/km CO2’nin altında salınım değeri sergileyen araçlar kategorisinde %16,1 pazar payı ile lider olmasını sağlayan Blue Lion ürün gamını tanıtmak için fuardan yararlandı. Avrupa’da bu pazarda satılan her altı araçtan biri Peugeot.

Paris Otomobil Fuarı, Peugeot için çok sayıda ziyaretçiyi kabul etmek için de bir fırsat oluşturdu. Ziyaretçiler sergilenen konsept modeller sayesinde Peugeot’nun geleceğe yönelik tasarım eğilimlerini keşfettiler.

Çevre performansı ile otomobil tutkusunu bir araya getiren konsept otomobil 4 kapılı hibrid RC ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti. Peugeot aynı zamanda üç tekerlekli hibrid scooter ile sürdürülebilir bireysel ulaşım yönündeki taahhüdünü vurguladı. Ziyaretçiler ilginç bir bireysel ulaşım çözümü sunan bu aracın en kısa sürede satışa sunulması yönündeki beklentilerini ifade ettiler.

Halka açık bir tartışma forumu bünyesinde, Peugeot farklı donanımlara sahip kişilerin otomobil vizyonları ile otomobilin toplumla olan ilişkisi hakkında ve aynı zamanda çevre, spor veya trafik güvenliği gibi farklı konulardaki düşüncelerini ifade etmelerini sağladı.

Standa ek olarak, Paris Otomobil Fuarına ilişkin hazırlanan (www.mondial2008.peugeot.fr) internet sitesi de son derece başarılı oldu. Bu siteyi 200 000’in üzerinde kişi ziyaret etti ve bunların 70 000’i Navteq yarışmasına katıldılar.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com