Gösterim: 816
Eklenme: 6 Temmuz 2010
Saat: 14:44
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yeni Fiat Doblo

Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 2011 model yılına ait modellerini şimdiden satın alma imkanı sunduğu kampanyası kapsamında bayramdan sonra ödeme ayrıcalığı da sunarak fark yaratan yeni bir uygulamaya imza atıyor. 31Temmuz’a kadar geçerli yeni çifte fırsat kampanyasında Fiat markalı 2011 model otomobil ve hafif ticari araç modellerini Temmuz ayında satın alabilme ve Ekim ayından itibaren ödemeye başlayabilme imkanı sunuluyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle gerçekleştirilen yeni kredi kampanyası; % 20 peşinat, 36 aya varan vade ve %0,85 ‘ten başlayan faiz oranı avantajları ile fark yaratıyor.

31 Temmuz’a kadar sürecek yeni bir kampanyaya start veren Haziran ayının pazar lideri Fiat, 2011 model otomobil ve hafif ticari araç modellerini Temmuz ayında satın alabilme ve Ekim ayından itibaren ödemeye başlayabilme imkanı sunuyor. % 20 peşinat ve 36 aya varan vadeyle satın alma koşullarının yer aldığı Fiat’ın fark yaratan kampanyasında yeni model yılına ait Fiat markalı otomobil veya hafif ticari araç satın alacakların ödemelerini bayram sonrasına ötelemeleri ayrıcalığı sağlanıyor.

Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans aracılığıyla % 0.85’ten başlayan faiz oranı ve 3 bin TL’den başlayan düşük peşinat fırsatı ile Fiat markalı bir otomobil veya hafif ticari araç sahibi olmak için mevcut satın alma kolaylıkları sunulmaya devam ediliyor. Ayrıca satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

Etiketler:
Kategori: Fiat, Haberler, Kampanya Haberler, Markalar
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com