Gösterim: 6.149
Eklenme: 22 Kasım 2010
Saat: 17:47
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot Partner Tepee Zenith

Partner Tepee ürün ailesi genişlemeye devam ediyor. Yakın zamanda ürün gamına dahil olan gelişmiş çekiş kontrol sistemi Grip Control’e sahip Outdoor versiyonundan sonra, Peugeot’nun yenilikçi kimliğinin diğer bir yansıması olan Partner Tepee Premium Zenith Pack 1.6 HDi 110 hp özel seri olarak sunuluyor.
Sınıfında bir ilk olarak cam tavan özelliğini getiren Partner Tepee Premium Zenith Pack, mevcut Partner Tepee’nin imaj ve değer algısını geliştirirken, otomotiv sektörü için yenilikçi bir ekipman olan Zenith tavan ile araca statü boyutu da kazandırıyor. Artık bir ticari araçta da cam tavan imtiyazı yaşanabilecek.

Partner Tepee Premium Zenith Pack, ışığa ayrıcalık veriyor
Zenith tavan, araca dışarıdan bakıldığında gözlere hitap ederken, içeride sunduğu ferah ve aydınlık ortam, havalandırma kanalları ve araç içi parfüm sistemi ile yolcuların keyifli ve rahat seyahat etmelerine hizmet ediyor.
Partner Tepee Premium Zenith Pack de sürücü üzeri tavan eşya rafı, tavan orta konsol eşya gözü, tavan orta konsol eşya rafı ve yük bölümünde tavana entegre 2 kapaklı 60 litrelik eşya saklama bölümü bulunuyor. Ailelerin ihtiyacına göre ustaca düşünülmüş bu pratik eşya saklama gözleri, araç içinde hayatı daha da kolaylaştırıyor.
Arka koltukların üzerindeki havalandırmalar, iç ortamı kişiselleştirmeye yarayan araç içi parfüm sistemi ile donatıldı.
Tavan barları, özel sabitleme sistemi ile hem uzunlamasına hem de yanlamasına kullanılabiliyor.
Partner Tepee Premium Zenith Pack’de, Premium Pack 110 hp versiyonuna ek olarak; 4 parça camdan oluşan Zenith tavan, tavan konsolunda eşya saklama gözleri, araç içi parfüm sistemi ve havalandırma kanalları, yük bölümünde tavana entegre eşya saklama kutusu, uzunlamasına veya yanlamasına takılabilen tavan barları, park yardım sistemi, elektrikli katlanır yan aynalar ve 16” Arenal tipi alaşım jantlar standart olarak sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com