Gösterim: 951
Eklenme: 30 Ekim 2010
Saat: 15:06
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot 407

02 – 21 Kasım tarihleri arasında Peugeot Yetkili Servisleri’nde 4 yaş ve üzeri tüm Peugeot modellerinde %30’a varan indirimler sunuluyor. 2007 ve daha eski model Peugeot modellerine özel düzenlenen kampanya kapsamında motor yağlarında %30, orijinal yedek parça Peugeot ürün gamında mekanik parçalarda %25, işçilikte ise %20 oranında özel indirimler dikkat çekiyor.

Türkiye genelinde 55 noktada faaliyet gösteren Peugeot Yetkili Servisleri’nde, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka otomobillerin bakım ve servis hizmetleri en iyi şekilde veriliyor. Hizmet kalitesi ile ön plana çıkan Peugeot Yetkili Servisleri’nde Peugeot sahipleri profesyonelliğin, şeffaf uygulamaların ve orijinal yedek parça güvencesinin ayrıcalığını yaşıyorlar.

Peugeot Yetkili Servisleri’nde kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra özel avantajlar da sunuluyor. 02 – 21 Kasım tarihleri arasında Peugeot Yetkili Servisleri’ni ziyaret eden 2007 ve daha eski model Peugeot kullanıcıları, motor yağlarında %30, orijinal yedek parça Peugeot ürün gamında mekanik parçalarda %25 ve işçilikte %20 oranında özel indirimlerden faydalanabilecekler.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com