Gösterim: 912
Eklenme: 7 Nisan 2010
Saat: 20:30
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo Türkiye, İtalyan otomobil üreticisinin lüks küçük sınıfta yer alan ve 20 bin 550 Euro’dan başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla satışa sunan Alfa Romeo MiTo için Koç Fiat Kredi desteğiyle Nisan ayı sonuna kadar sürecek yeni bir kredi kampanyası düzenliyor. Bu kapsamda Alfa Romeo Finans aracılığıyla 20 bin TL için 36 ay vadeyle 666 TL’lik taksitle kredi kullanma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte sadece nakit alımlarda geçerli olmak üzere spor paketli ve Distinctive donanımlı Alfa Romeo MiTo versiyonlarında bin 600 TL’yi aşan indirim avantajı yine Nisan ayı kampanyası kapsamında sunuluyor.

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo modeli için % 0.89 faiz, 36 ay vade ve 666 TL’lik taksitlerle 20 bin TL kredi kullanma imkanı sunduğu Nisan ayı kampanyasına start verdi. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans’tan kredi alarak uygun aylık geri ödeme ödeme koşullarıyla satın alma imkanı sunan kampanyaya ek olarak spor paketle kombine edilmiş Distinctive donanımlı model versiyonlarında da bin 600 TL’yi aşan nakit indirimi avantajı sunuluyor.

Distinctive adı verilen donanım paketi kapsamında 7 havayastığı, ABS, VDC (ESP), Hillholder, Q2 Elektronik (kilitli diferansiyel) D.N.A sürüş sistemi, MP3 çalarlı müzik sistemi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, krom çerçeveli farlar, krom dış detaylar, alaşım jantlar, çift iklimlendirmeli otomatik klima gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor. Nakit indiriminin geçerli olduğu Alfa Romeo MiTo’nun Distinctive donanımlı ve ayrıca “Spor Paket”li versiyonlarında ise 3 boyut efektli sportif kumaş koltuklar, sportif tamponlar, ön sis farları, 17 inçlik alaşım jantlar, arka spoyler ve beyaz aydınlatmalı sportif göstege paneli de standart olarak sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com