Gösterim: 1.161
Eklenme: 5 Aralık 2010
Saat: 21:18
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo modeli için 31 Aralık tarihine kadar sürecek ve birçok satın alma kolaylıklarını bir arada barındıran bir fırsat kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında Alfa Romeo MiTo modeli için 2450 Euro’ya varan özel indirimler sunulurken, Alfa Romeo Finans kanalıyla % 0.85 faizle 24 aya varan balon ödemeli özel kredi imkanları da sunuluyor. 135 HP güç üreten yeni Multiair benzinli motorla kombine edilmiş olarak sunulan TCT kodlu 6 ileri otomatik şanzımanlı Alfa Romeo MiTo versiyonu, 22 bin 400 Euro’luk anahtar teslim satış fiyatıyla da sınıfında ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üstüne çekiyor.

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo model için 31 Aralık’a kadar sürecek çok yönlü satın alma avantajları sunan yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. 2450 Euro’ya varan cazip indirimlerin sunulduğu kampanya ile Alfa Romeo tutkunlarına önemli kolaylıklar sağlanırken, aynı zamanda Alfa Romeo Finans kanalıyla 24 aya kadar varan vadelerde % 0.85 faizle aylık 1020 TL taksitle balon ödemeli kredi kullanma ayrıcalığı da sağlanıyor. 36 aya varan vadeli ve % 0.95 faiz seçeneğinde ise aylık 781 TL ödeme ile balon ödemeli kredi kullanmak mümkün olabiliyor.

135 HP güç üreten yeni Multiair benzinli motorla kombine edilmiş olarak sunulan TCT kodlu 6 ileri otomatik şanzımanlı Alfa Romeo MiTo versiyonu, 22 bin 400 Euro’luk anahtar teslim satış fiyatıyla da sınıfında ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üstüne çekiyor. Bununla birlikte serinin performans roketi olarak dikkat çeken 1.4 litre 170 HP’lik Multiair TBi motorla donatılmış “Quadrifoglio” (Dört yapraklı yonca) versiyonuysa 22 bin 500 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com