Gösterim: 835
Eklenme: 16 Temmuz 2009
Saat: 15:51
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo 147

Alfa Romeo sahiplerinin araçlarını yaz mevsiminin zorlayıcı etkilerine karşı hazırlayabilmeleri amacıyla yeni bir servis kampanyasına start veren Alfa Romeo Türkiye, sunduğu ödeme kolaylıklarıyla da dikkat çekiyor. 31 Temmuz 2009 tarihine kadar sürecek servis kampanyası kapsamında, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Alfa Romeo sahipleri, 600 YTL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç tüm servis işlemleri için World’e özel 8 taksit avantajından yararlanabilecek. Servis kampanyası kapsamında Alfa Romeo sahiplerine ayrıca Alfa Romeo logolu plaj havlusu ve şapkası hediye ediliyor.

Alfa Romeo Türkiye, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Alfa Romeo araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan yeni bir servis kampanyası düzenliyor. 31 Temmuz 2009 tarihine kadar Alfa Romeo yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 600 YTL ve üstünde işlem gerçekleştiren Alfa Romeo markalı araç sahiplerine World’e özel 8 taksitle ödeme ayrıcalığı sağlanıyor. Bununla birlikte servis kampanyasından yararlanan Alfa Romeo sahiplerine Alfa Romeo logolu plaj havlusu ve şapka hediye ediliyor.

Alfa Romeo Türkiye’nin yeni servis kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com