Gösterim: 1.160
Eklenme: 18 Mayıs 2010
Saat: 13:38
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo 147

Alfa Romeo Türkiye, 15 Mayıs tarihine kadar sürecek genel bakım servis kampanyası kapsamında, 2007 model ve daha altı model yılına ait Alfa Romeo markalı modellere özel indirim ve ödeme ayrıcalıkları sunuyor. Kampanya kapsamında model kriterine uygun araçlar için mekanik yedek parça ve işçiliklerde “araç model yaşının 5 katı” indirim uygulanıyor. Ayrıca KDV dahil 499 TL ve üzeri işlem yaptıran garanti dışı Alfa Romeo araç sahiplerine de 1 yıllık yol yardım hizmeti ücretsiz olarak hediye ediliyor.

2007 model ve daha altı model yılına ait Alfa Romeo markalı araçların genel olarak kapsamlı bakımlarını yapmak amacıyla 15 Mayıs tarihine kadar sürecek olan yeni servis kampanyası, Alfa Romeo sahiplerine önemli avantajlar sağlamasıyla dikkat çekiyor. Alfa Romeo Türkiye’nin yeni servis kampanyası kapsamında model kriterine uygun araçların mekanik yedek parça ve işçilik işlemlerinde “araç model yaşının 5 katı” indirim uygulanıyor. Ayrıca KDV dahil 499 TL ve üzeri işlem yaptıranlara da 1 yıllık yol yardım hizmeti ücretsiz olarak hediye ediliyor. Alfa Romeo Türkiye, servis kampanyasından faydalanacak Alfa Romeo araç sahipleri için Worldcard ile 5 ya da 8 taksitli ödeme seçenekleri ayrıcalığı sağlanıyor.

Alfa Romeo yetkili servislerinde geçerli olacak kampanya, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com