Gösterim: 1.358
Eklenme: 1 Haziran 2010
Saat: 13:58
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo 159

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo’dan 159 modeline kadar tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Haziran ayı kampanyasıyla dikkat çekiyor. Tüm Alfa Romeo modelleri için 48 aya kadar tutar sınırı olmaksızın % 0.87 baz faiz oranının sunulduğu kampanya kapsamında 24 ay vadeye kadar kredi başvurularında anahtar teslim tutarının %100’üne kefilsiz giriş yapılabiliyor. Alfa Romeo Finans aracılığıyla 20 bin TL için 48 ay vadeyle ve 526 TL’lik taksitle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Alfa Romeo Türkiye, tüm Alfa Romeo modelleri için 48 aya kadar vade ve tutar sınırı olmaksızın % 0.87 baz faiz oranının sunulduğu yeni bir kampanyaya start verdi. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla start alan kampanya kapsamında 24 ay vadeye kadar kredi başvurularında anahtar teslim tutarının %100’üne kefilsiz giriş yapılabiliyor. Lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo’dan hem sedan hem de station wagon karoser seçenekleriyle dikkat çeken 159 modeline kadar tüm Alfa Romeo modelleri için geçerli olan kampanya kapsamında Alfa Romeo Finans aracılığıyla 20 bin TL için 48 ay vadeyle ve 526 TL’lik taksitle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

20 bin 550 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip Alfa Romeo MiTo, 7 havayastığı, ABS, VDC (ESP), Hillholder, Q2 Elektronik (kilitli diferansiyel) manuel klima, D.N.A sürüş sistemi ve MP3 çalarlı müzik sistemi gibi ekipmanların yer aldığı zengin baz donanımıyla da dikkat çekiyor. Alfa Romeo 159 model ailesi ise 36 bin 500 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla ön plana çıkıyor. Bununla birlikte özellikle 42 bin Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip Alfa Romeo 159 1.8 TBI, 200 HP’lik turbo beslemeli benzinli motoruyla da büyük ilgi görüyor. Tofaş çatısı altında yer alan Alfa Romeo Türkiye tarafından “Distinctive Plus” adı verilen zengin donanım seviyesiyle satışa sunulan Alfa 159 1.8 TBI, fiyat/fayda karşılaştırmasında sunduğu avantajlarla fark yaratıyor. Alfa Romeo 159 1.8 TBI’ın standart donanımında EBD destekli ABS, Elektronik Denge Kontrol Sistemi-VDC (ESP), Patinaj Önleyici Sistem-ASR, sürücü ve ön yolcu havayastığı, yan havayastıkları, pencere havayastıkları, sürücü diz havayastığı, hız sabitleyici, deri direksiyon simidi üzerinden kontrol edilebilen CD çalarlı müzik sistemi, üç bölge otomatik klima, deri döşeme, ön park mesafe sensörleri arka park sensörü, yağmur sensörü ve 17 inçlik alaşım jant gibi donanımlara yer veriliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com