Gösterim: 1.535
Eklenme: 29 Eylül 2007
Saat: 10:51
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Isuzu Dmax 2007

Ticari araç sektörünün öncülerinden Anadolu Isuzu, Antalya Auto Show’da tamamıyla yenilenen Turkuaz modelini ve D-Max 4×4’ün görünümüne sahip 4×2 modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

Anadolu Isuzu 4-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Antalya Auto Show’da kamyon, kamyonet, otobüs ve pick-up segmentlerindeki modellerini sergiledi. Anadolu Isuzu, 31 Ağustos tarihinde kapılarını açan İzmir Enternasyonel Fuarı’nda da tanıttığı yeni Turkuaz ve D-Max 4×2 Limited Edition’ı Antalya Auto Show’da müşterilerinin beğenisine sundu.

D Max Limited Edition 2,5 litre 136 ps’lik common rail turbo dizel intercooler motorunun yanında ABS, çift hava yastığı gibi güvenlik, elektronik aydınlatmalı gösterge paneli, projektör tipli halojen farlar gibi öncü, 16 inch jantlar, gövde renkli tampon ve gövde renkli sinyalli yan aynalar ile alaşımlı tutamakları gibi ayırt edici özelliklere sahip.

Anadolu Isuzu’nun Mayıs ayında tamamen yenilenerek piyasaya sunduğu ve önümüzdeki günlerde Türkiye’de üretmeye başlayacağı pick-up’ı D-Max 4×4 de, Antalya Auto Show’da büyük ilgi gördü. Aynı zamanda Türkiye’de üretilecek tek pick-up olma özelliğine sahip olan D-Max 4×4’de, bir çok yenilik ve geliştirmenin yanı sıra önceki modelden farklı olarak motor teknolojisinde daha çevreci Euro 4 normuna sahip common rail turbo dizel intercooler motor bulunuyor. Yeni D-Max’lerin manuel vites versiyonu 3600 devirde 136 hp maksimum güce ve 186nm torq gücüne sahip. Yeni D-Max’in 4×4 otomatik vites versiyonu ise 333nm torq oranı ile sınıfında benzersiz. D-Max 4×4, 163 hp güce sahip.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com