Gösterim: 1.269
Eklenme: 1 Temmuz 2010
Saat: 14:34
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo’dan 159 modeline kadar tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Alfa Romeo Finans desteğiyle hayata geçen iki ayrı Temmuz ayı kampanyasıyla dikkat çekiyor. Temmuz ayında Alfa Romeo satın alacak müşterilere % 20 minimum peşinat ödemeleri takdirde taksitli geri ödemelerine Ekim ayından itibaren başlayabilmeleri imkanı sunuluyor. 2 ay taksit ötelemeli bu kampanya ile birlikte yine tüm Alfa Romeo modelleri için, 48 aya varan vadelerde, tutar sınırı olmaksızın % 0.87 baz faiz oranından kredi kullanma avantajı da sunuluyor.

Alfa Romeo Türkiye, tüm Alfa Romeo modelleri için 48 aya varan vadede, tutar sınırı olmaksızın % 0.87 baz faiz oranının sunulduğu yeni bir kampanyaya start verdi. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla start alan kampanya kapsamında 24 ay vadeye kadar kredi başvurularında anahtar teslim tutarının %100’üne kefilsiz giriş yapılabiliyor. Lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo’dan hem sedan hem de station wagon karoser seçenekleriyle dikkat çeken 159 modeline kadar tüm Alfa Romeo modelleri için geçerli olan kampanya kapsamında Alfa Romeo Finans aracılığıyla 20 bin TL için 48 ay vadeyle ve 527 TL’lik taksitle kredi kullanmı fırsatı sağlanıyor.

Bununla birlikte Temmuz ayında Alfa Romeo satın alacak müşterilere % 20 minimum peşinat ödemeleri durumunda, taksitli geri ödemelerine Ekim ayından itibaren başlayabilme imkanı sunuluyor.

Etiketler:
Kategori: Alfa Romeo, Haberler, Kampanya Haberler, Markalar
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com