Gösterim: 983
Eklenme: 24 Eylül 2008
Saat: 19:44
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Mazda Kazamai

Mazda’nın Türkiye Ulusal Satış Ofisi, bu yıl 12’incisi düzenlenecek olan İstanbul Auto Show Fuarı’nda büyük bir sürprize hazırlanıyor. Mazda’nın, konsept otomobili Kazamai, İstanbul Auto Show’da otomobilseverlerle buluşuyor. Japonca’da “türbülans yaratan rüzgar” anlamına gelen bu şık ve kompakt crossover, Auto Show Fuarı’nda bütün ilgiyi üzerine çekecek.

Mazda Kazamai, 1.930 mm genişliği ve 4.520 mm uzunluğu ile mevcut Mazda 3’ten biraz daha büyük ve kabin içinde SUV konforu ve fonksiyonelliği için gerekli alana sahip. Yenilikçi gövde tasarımı SUV gücünü vurgulayan çan biçiminde genişleyen çamurlukları ve bir spor otomobile yakışır bir kabine sahip Mazda Kazamai konseptinde yeni nesil 2.0 litre doğrudan enjeksiyonlu benzinli motor kullanılıyor. Bu motor özellikle Mazda Kazamai gibi kompakt bir otomobilde sportif sürüş ile iyi çevresel performansın bir dengesini ortaya koymaktadır.

Mazda’nın Türkiye Ulusal Satış Ofisi, bu yıl 12’incisi düzenlenecek olan Auto Show Fuarı’nda, yapılanma süreci ardından ilk kez müşterileriyle buluşuyor. CNR Fuar Merkezi’nde 4. Hall’de toplam 780 m2 alan üzerinde hazırlanan standta, halen Türkiye’de satışta olan tüm ürünlerinin yanı sıra Konsept otomobili Kazamai’nin yanı sıra Mazda’nın tüm üretiminde uygulamakta olduğu “Hafiflik Strateji”nin en önemli örneklerinden olan ve 2008 Dünya’da Yılın Aracı seçilen Mazda2, Mazda3, Mazda6 ve roadster sınıfının en önemli modeli olan Mazda MX-5’in yanı sıra RX8 de sergilenecek diğer ürünler…

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com