Gösterim: 1.163
Eklenme: 19 Kasım 2004
Saat: 19:14
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Fusion

20- 29 Kasım tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde düzenlenecek 10’uncu AutoShow’da Ford Otosan geniş ürün seçeneklerinin yanısıra, Yeni Focus’unu da sergileyecek…

Ford Otosan, Autoshow 2004’de halen Türkiye’de satışta olan tüm ürünlerini ve 2005 yılı içerisinde satışa sunulacak olan Yeni Ford Focus’u sergileyecek.

Türkiye’de ilk kez sergilenecek Yeni Ford Focus’un yanısıra yine yeni Focus ailesinin bir üyesi olan Focus C-Max ve mevcut modeller olan Ford Fiesta, Ford Fusion, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford Otosan’ın ticari araç platformunda üretilen özel kullanıma yönelik Ford Transit Connect ve Ford Transit modelleri de ziyaretçilerini bekleyecek.

Bu yıl fuar standında özel etkinlikler de düzenleyecek olan Ford Otosan, tüm ziyaretçilerin iyi vakit geçirmelerine de yardımcı olacak.

Focus ailesi Auto Show’da
Kendi segmentinin en iyi yol tutuşuna sahip aracı olan Ford Focus, mevcut ve yeni hali ve ailenin en son üyesi C-Max ile AutoShow’da yeralacak.

Yeni Focus, tasarımcısıyla geliyor…
Piyasa sürüldüğünden bu yana geçen altı yılda 4 milyondan fazla satan Focus’un yeni hali ve
Yeni Focus’un tasarımcısı Murat Güler de Auto Show’da otomobil tutkunlarıyla buluşacak.

Autoshow ziyaretçileri Yeni Focus’un tüm gövde seçeneklerini Ford standında yakından görme şansına sahip olacaklar.

Ayrıca standda mevcut Focus’un yoğun ilgi gören Focus Collection modeli ve sınırlı sayıda satılacak olan Focus Gold Collection modeli de yer alacak.

Bir aile geleneği Ford Focus C-Max
Ford’un yeni C platformu araçlarının ilk modeli olan C-MAX, modern dış tasarımı, çağdaş stili ve güvenilir dinamik yetenekleriyle ziyaretçilerin önüne çıkacak.

Focus geleneğinin sürdürüldüğü, geniş iç mekan, esneklik, konfor ve tavizsiz Focus sürüş kalitesiyle C-MAX fuarda, yelpazesine son dönemde eklenen 1.6 lt. 115 PS benzinli motor ve CVT (Continuos Variable Transmission) seçeneklerinin ve farklı donanım seviyelerinin yer aldığı 4 farklı modelle yer alacak.

Güvenlik denilince… Ford Mondeo
‘Akıllı Güvenlik Sistemi’ ile tüketicileri tanıştıran ve güvenlik konusunda yarattığı teknoloji ile kullanıcılarına bir otomobilden fazlasını sunan Ford Mondeo, bu fuarda da sınıfının en güvenli araçlarından olduğunu gösterecek.

Ford Mondeo fuarda, güçlü ve dayanıklı 2 seçeneğiyle yer alacak;
· Mondeo GhiaX 4K 2.0i ve
· Mondeo Trend 4K 2.0 TDCi

Çevik ve hızlı; Ford Fiesta,
2002 Eylül ayında piyasa sunulan ve kısa zamanda kullanıcılara sağladığı üstün özellikleryle küçük sınıfın en iyi üyelerinden biri olduğunu kanıtlayan Ford Fiesta Autoshow’da,
· Fiesta Ghia 5K 1.6i A/T (otomatik vites)
· Fiesta Comfort 5K 1.4 TDCi
· Gelecek sene yelpazeye katılması planlanan ve Ford Fiesta’nın sportif tarafını ön plana çıkaran Fiesta ST ve Fiesta S
modelleriyle yine meraklılarının gözdesi olacak.

Şehiriçi hayatın vazgeçilmezi Ford Fusion,
UAV ( Urban Activity Vehicle), yani şehir içi aktif hayatı tercih edenler için türünün ilk ve tek örneği olan ve geleneksel otomobil kategorileri arasındaki sınırları yok eden Ford Fusion, AutoShow’da 2 model seçeneğiyle yer alacak.

Güçlü dış tasarımı, yüksek sürüş konumu ve panoramik, geniş bir görüş açısı sunan Ford Fusion,

· Fusion Lux 5K 1.6i A/T (otomatik vites)
· Fusion Comfort 5K 1.4 TDCi
seçenekeleriyle fuarda…

Ford Otosan’ın gururu Transit ailesi…
2002 yılından beri Türkiye Otomotiv Pazarı liderliğini devam ettiren Ford Otosan, bu başarıdaki en büyük gücü olan ticari araçlarından Transit ailesinin iki üyesi AutoShow’da; Ford Otosan’ın Kocaeli Fabrikası’nda ticari araç platformunda özel kullanım amaçlı üretilen Ford Transiit ve Ford Transit Connect toplam 6 farklı model ile otomotiv meraklıları ile bulaşacak.

Bu modellerin içinde
· tatilcilerin gözdesi olacak Ford Transit Karavan
· 4×4 çekiş özelliğine sahip Transit Connect X-press
en yoğun ilgi ile karşılacak araçlar olacak.

2004 Ralli Sezonu şampiyonu Focus WRC’ler…
2004 Türkiye Ralli sezonunu Markalar ve Pilotlar klasmanında şampiyon olarak tamamlayan Ford Rallye Team Turkey de AutoShow’da hayranlarıyla buluşuyor;

Ford Rallye Team Turkey’i şampiyonluğa taşıyan Focus WRC ve Ford Rally Sport Turkey üyeleri fuarda motorspor tutkunlarıyla buluşacak.

Hedef Futbol, Hedef İstanbul…
Ford’un 1993 yılından bu yana sponsoru olduğu ve 2005 yılında final karşılaşması İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapılacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi ile ilgili birçok etkinlik de AutoShow süresince ziyaretçilere sunulacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com