Gösterim: 972
Eklenme: 7 Mart 2006
Saat: 19:04
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Sonata

Türk Otomotiv Sektörü’nde yaşanmakta olan yüksek rekabet koşullarına rağmen, her yıl toplam pazardaki ağırlığını artırarak 2005 yılını da rekor satışla dördüncü sırada tamamlayan ve toplam pazar payını yüzde 10’a yükselten Hyundai’nin, tüm bu zorlu rekabet koşulları altında en çok satış gerçekleştiren bayisi İstanbul Coşkun Otomotiv oldu. Genelde erkeklerin egemen olduğu otomotiv sektöründe bu birinciliği kazanan Coşkun Otomotiv, başarılı bir iş kadını olan Gönül Coşkun tarafından yönetiliyor.

17 Şubat 2006’da Antalya’da gerçekleştirilen Hyundai Bayileri Toplantısı’nda, tüm erkek meslektaşlarının arasından başarısıyla sıyrılarak Hyundai Assan Genel Müdürü Kurthan Tarakçıoğlu’ndan ödülünü alan Gönül Coşkun, 2005 yılında Türkiye çapındaki 74 yetkili satıcı ile toplam 71 bin 140 adetlik binek otomobil ve hafif ticari araç satışı gerçekleştiren Hyundai markasının, toplam 3 bin 885 adetlik araç ile en çok satış yapan yetkili satıcısı oldu.

1977 yılından bu yana sektör içerisinde olan ve baba mesleği olarak devralmış olduğu otomotivciliği 1993 yılından beri Hyundai yetkili satıcısı kimliğiyle İstanbul Çekmeköy’de başarıyla yürütmekte olan Gönül Coşkun yönetimindeki Coşkun Otomotiv, gerçekleştirmiş olduğu bu satışla sadece 2005 yılında değil, aynı zamanda Hyundai markası altında bugüne kadar bayi bazında ulaşılmış en yüksek satışı da kaydeden yetkili satıcı oldu.

Coşkun Otomotiv, satış ve satış sonrasında Hyundai’nin müşteri memnuniyeti kriterlerini en iyi şekilde yerine getiren bayilerden biri olarak oldukça gelişmiş ve yüksek teknolojiyle donatılmış bir plazaya, üstün satış, servis ve yedek parça hizmetlerine ve her konuda tecrübeli olan bir ekibe sahip. Gönül Coşkun, Coşkun Otomotiv’in başarıya ulaşmasında en önemli faktörlerden biri olan filo satışları konusunda da 2005 yılında göstermiş olduğu performans dolayısıyla ayrıca Hyundai’nin Türkiye’deki en başarılı yetkili satıcısı olarak ödüle layık görüldü.

Daha önceki yıllarda bir çok kez benzer ödülleri kazanan ve toplam satış adetleri bakımından sürekli Türkiye’deki ilk 3 yetkili satıcı arasında yer almayı başaran Coşkun Otomotiv’in sahibi Gönül Coşkun, 2005 yılında kazandıkları birinciliği koruyup önümüzdeki yıllarda da sürekli birincilik için çalışacaklarını belirtti ve ekledi: “Ekibimle başaramayacağımız bir şey yok !”

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com