Gösterim: 1.421
Eklenme: 4 Kasım 2008
Saat: 10:47
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Renault Megane

Renault kullanıcısının kimliği “Cardvisit” ; modeli ve yaşı ne olursa olsun, size ve aracınıza tüm Renault Satış ve Servis Noktaları’nda hızlı ve kişisel hizmet verir.

Üzerinde bulunan chip sayesinde, sizin ve aracınızın tüm bilgileri cebinizde taşınabildiği için Türkiye’nin herhangi bir yerindeki, herhangi bir Renault noktasına geldiğinizde, sadece kartınızı göstererek özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Cardvisit Yetkili Renault Satış ve Servis noktalarında bakım ya da mekanik onarımlar için harcayacağınız her 1 YTL’ye , kaporta onarımları içinse her 10 YTL ye 1 puan kazandırır.

* Kaporta onarımları için her 10 YTL 1 puan kazandırmaktadır.

Club Total: Kazananlar Kulübüne Hoş Geldiniz.

Sadece Renault CARDVISIT sahiplerine özel akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde alışveriş meblağının %4’ü değerinde PuanTOTAL Hediye…

Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarına gelin, Club TOTAL başvuru formunu eksiksiz doldurun, Renault CARDVISIT’inizin Club TOTAL kazananlar kulübüne kaydını yaptırın ve 31 Ağustos 2009’a kadar, Renault CARDVISIT kartınızla akaryakıt veya otogaz alışverişi yapın, yaptığınız alışveriş tutarının %4’ü değerinde PuanTOTAL kazanın.

Birikmiş puanlarınızı kullanarak TOTAL istasyonlarından bedava akaryakıt veya otogaz alabilir yada Club TOTAL kataloğundaki hediyelerden seçim yapabilirsiniz.

Yol Yardım ve Medikal Yardım Hizmetleri de Hediye… Renault CARDVISIT’inizi kullanarak Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından yaptığınız akaryakıt veya otogaz alışverişleri 400 YTL’ye ulaştığında; 1 yıl süreli yol yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz. 100 YTL daha harcayıp toplam akaryakıt alışverişleriniz 500 YTL’ye ulaştığında ise, yol yardım hizmetine ek olarak 1 yıl süreyle medikal yardım hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Renault Cardvisit’inizi Hemen Alarak Bir Total İstasyonunu Ziyaret Edin

Kartınız halen yoksa ; bir an önce bu avantajlardan yararlanmak için hemen bir Renault Satış ya da Servis noktasına gidin, ve kartınızı ücretsiz olarak alın.
TOTAL istasyonlarına Cardvisit’inizle giderek ayrıca dolduracağınız başvuru formu sizi Club TOTAL’in ayrıcalıklı dünyasından faydalandıracak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com