Gösterim: 925
Eklenme: 8 Kasım 2002
Saat: 13:27
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Fiesta 2003

Yeni Ford Fiesta, Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetesi “Bild am Sonntag” tarafından her yıl verilen ünlü “Altın Direksiyon” ödülünü aldı….

Uzman bir juri tarafından 20 yeni modelin test edildiği değerlendirmede Fiesta “En İyi” seçildi. Kendi sınıfında en iyi araç seçilen Fiesta, finale kalan dört araç arasında da zafere ulaştı.

28 bağımsız üyeden oluşan jüride, mühendisler, motor sporları temsilcileri ve ünlü ancak ” sıradan” otomobil kulanıcıları yer aldı.

12 kategorinin 11’inde ilk üçte yer alan Fiesta’nın sürüş kalitesi, şanzıman sistemi ve tasarımda aldığı yüksek puanlar, Ford isminin mükemmel sürüş dinamikleri ve çağdaş tasarımla özdeşleştiğini kanıtladı.

“Altın Direksiyon” ödülünü almalarının çok anlamlı olduğunu belirten Ford’un Avrupa Pazarlama Direktör Yardımcısı Earl Hesterberg “Çünkü bu ödül, Ford’un günümüz tüketicisinin bütün beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşıladığını kanıtlıyor. Önemli rakiplerimizin yeni modelleri arasından sıyrılarak kazanmak da özellikle çok sevindirici.” dedi.

Ford daha önce de Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Ka, Ford Escort ve Ford Scorpio ile “Altın Direksiyon” ödülüne bir çok kez layık görülmüştü. Ayrıca 1976’da ilk kez verilmeye başlanan bu ödülün ilk sahibi de Orijinal Ford Fiesta olmuştu.

Ford, Yeni Fiesta’dan sonra Ford Fusion’la da küçük araçlar sınıfındaki başarılarını sürdürmeyi hedefliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com