Gösterim: 1.810
Eklenme: 19 Kasım 2015
Saat: 15:04
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Bosch Akü

Bosch S5A ve S4E aküleri start / stop sistemlerine veya yüksek elektrik tüketen donanıma sahip araçlara güvenilir bir marş ve besleme kaynağı sunuyor. Start/Stop donanımına sahip araçların akü değişimlerinde, mutlaka araç üzerinden çıkan ya da var ise bir üst teknolojiye sahip aküler tercih edilmelidir.

AGM teknolojisine sahip S5A serisi: Maksimum performans için maksimum güç;

AGM (mikro fiber cam yünü elyaf) yüksek teknoloji ürünüdür ve en zorlu marş ve besleme gereksinimlerini karşılar. Asidi plakalar arasında sabit bir alana hapis eden AGM teknolojisi ile daha sabit ve arttırılmış bir plaka yüzeyi sağlar, böylelikle yoğun şarj-deşarj döngülerine geleneksel marş aküleriyle kıyaslandığında dört kata kadar daha dayanıklıdır. Ayrıca geleneksel akülere göre çok daha hızlı şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Şarj-deşarj döngülerine karşı sağladığı yüksek dayanıklılık ile fren enerjisi geri kazanımı ve start/stop sistemine sahip araçların tüm enerji ihtiyaçlarına uygun çözüm sunar.

EFB teknolojisine sahip S4E serisi: Standarttan fazlasını isteyenlere;

Bosch S4E serisi EFB(geliştirilmiş kurşun/asit akü) teknolojili aküleri, geleneksel marş akülerinden daha yüksek performansı ile, start/stop sistemine sahip küçük motor hacimli modern araçlara hizmet verebilmek için dizayn edilmiştir. S4E serisi aküler, EFB teknolojisinin sağladığı güç ile start/stop özelliği olmayan ancak yüksek elektrik tüketen ek donanımlara sahip araçların marş enerjisi ve elektrik beslemesini karşılamak için de uygun bir seçenektir.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com