Gösterim: 7.905
Eklenme: 12 Temmuz 2012
Saat: 20:24
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Cadillac ATS 2013

BMW 3-Serisi ve Mercedes C-Serisi gibi araçlarla rekabet edecek olan ATS, sürtünme katsayısını azaltan akabinde yakıt verimliğini artıran aktif ön ızgara tasarımı, LED farlar ve 17 inçlik alaşım jantları ile dikkat çekiyor.

Bununla birlikte, dış tasarıma damgasını vuran krom ayrıntılar, dikey stop lambaları ve entegre bagaj spoyleri araca dinamik bir görünüm kazandırıyor.

Cadillac ATS 2013 dag yolu

Cadillac ATS 2013 dag yolu

Radikal çizgileri ile ön plana çıkan kabinde, zarif deri koltuklar, ahşap kaplama ve metal aksanların dışında sekiz inçlik dokunmatik ekranı ile CUE bilgi-eğlence sistemi, Bluetooth / USB / SD Kart bağlantısı, dijital gösterge paneli, opsiyonel GPS navigasyon ve Bose ses sistemi bulunuyor.

Kaputun altında ise üç farklı motor seçeneği bulunuyor.

  • 2.5-litre dört silindirli, 200hp güç ve 255Nm tork
  • 2.0 litre dört silindirli turbo, 270hp güç ve 353Nm tork
  • 3.6-litre altı silindirli 318hp güç ve 362Nm tork

Bütün motorlar, altı-ileri manüel veya otomatik şanzıman ve isteğe bağlı olarak dört tekerlekten çekiş sistemi ile tercih edilebiliyor.

Cadillac ATS 2013 arka hizli viraj

Cadillac ATS 2013 arka hizli viraj

51/49 ağırlık dağılımına sahip 2013 ATS, çok bağlantılı çift-Pivot-McPherson gergi kollu ön süspansiyon ve beş bağlantı bağımsız arka süspansiyon ile donatılmış.

Standart sistemi yeterince etkileyici bulmayanlar, isteğe bağlı FE3 spor süspansiyon ile kombine edilen Manyetik Sürüş Kontrolü, sınırlı kaymalı diferansiyel ve Brembo frenlerini kapsayan bir opsiyon paketi tercih edebiliyorlar.

2013 Cadillac ATS’in ağırlığı 1542kg. Bu kadar yüksek donanım ile gelen bir salonun ağırlığını azaltmak için, alüminyum kaput, magnezyum motor bloğu ve doğal-fiber kapı panelleri kullanılmış.

Cadillac ATS 2013 kabin orta konsol

Cadillac ATS 2013 kabin orta konsol

Güvenliği açısından, adaptif cruise kontrol, akıllı fren yardımcısı ile çarpışma uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi, şeritten ayrılma uyarı sistemi ve yeni bir dikiz kamera ATS’in donanım listesine dahil edilmiş.

Yorumlar
  1. Hikmet dedi ki:

    Çok şahane, konsep gibi araba. Türkiye’ye Caddillac’ları neden getirmezler anlamıyorum..

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com