Gösterim: 923
Eklenme: 2 Mart 2004
Saat: 17:38
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saab 9-3 Sport-Hatch Konsepti, Saab tarihindeki en yoğun yeni ürün geliştirme programını sürdürürken, gelecekte yelpazenin nasıl genişleyeceğini öngörerek, 9-3 Sport Sedan ve Convertible ile birlikte bu yılın Cenevre fuarına katılıyor.
Yeni bir Saab 9-3 Convertible’ın katılımı herkes tarafından alkışlanacak

9-3 Sport Sedan yelpazesi, Saab’ı, geçen yıl, dünya ölçeğinde bu güne kadarki en iyi ikinci satış performansına ulaştırdı. 9-3 Sport Hatch Konsepti, İsveçli otomobil üreticilerinin üst sınıf, orta boy wagon segmentine ilk kez girme niyetinin deklare edilmesidir.

Daha iki ay önce Saab, Detroit Otomobil Fuarı’nda, Kuzey Amerika’da bu yaz satışların başlayacağını belirterek dört tekerden çekişli 9-2X sportif kompakt modelini sergiledi. Ve önümüzdeki ay (Nisan), New York Otomobil Fuarında, Saab 9-7X SUV, Kuzey Amerika’da önümüzdeki yıl pazara sunulması öncesinde müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Tüm bunlar, Saab’ın bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu en hızlı, en kapsamlı ve en güçlü ürün geliştirme planının bir parçasıdır. 9-2X ve 9-7X’e ek olarak bu, 9-3 Convertible ve 9-3 Sport Sedan ve ayrıca üç konsept otomobil içermektedir: 9-3 Sport-Hatch, 9-3X ‘cross-over coupé’ ve çok boyutlu 9X. Tüm bu otomobiller son 32 ay içerisinde görücüye çıktı.

Cenevre’de dikkat çekici hususlar:

# Saab 9-3 Sport-Hatch Konsepti, Saab’ın üst sınıf kompakt segmente girişini öngörüyor
# Saab 9-3 Convertible artık 150, 175 ve 210 hp 2.0-litre turbo motor seçeneklerini de sunuyor.
# Saab 9-3 Sport Sedan da 150, 175 ve 210 hp 2.0-litre turbo motor seçeneklerini sunuyor.
# Saab 9-5 Sedan ve Wagon yelpazesi, Aero modelleri için daha keskin bir stile ve ayrıca Linear, Arc ve Vector varyantları sunuluyor. Vector modeli 220 hp turbo motor seçeneğine sahiptir.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com