Gösterim: 1.030
Eklenme: 1 Mart 2010
Saat: 19:54
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva Mart ayında SUV müşterilerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Chevrolet Captiva 4X4 modelini satın alanlar için 14.000 TL’ye varan özel indirim fırsatı ve çok özel 69.470 TL’den başlayan büyük fiyat avantajı bekliyor.Captiva 4×4’teki bu özel büyük avantajdan 31 Mart 2010 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Captiva 4×4 satışa sunulduğundan bu yana büyük ilgi gören ve Chevrolet markasının en çok satılan ve en iddialı modeli konumuna gelen bir ailenin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir otomobildir. 2009 yılında 4×4 SUV-C segment liderliğini elde etti. Captiva, tasarım, performansı ve kapsamlı güvenlik ve konfor özellikleriyle 4×4 SUV segmenti müşterilerinden büyük ilgi görmektedir.

Chevrolet Captiva sportif 4X4 tasarımı, kapsamlı SUV özellikleri, 7 koltuk seçeneği gibi SUV sınıfında fark yaratan özellikleri, SUV’lerde son moda dış renk seçeneği olan İnci Beyazı ve iç mekanda da bej döşeme seçeneği ile müşterilerin büyük ilgisini görmeye devam ediyor. İnci Beyazı rengi ile Captiva SUV segmentinde yeni bir moda akımının öncülüğünü de üstlendi.

150 beygir gücünde 2.0 Turbo dizel motor ve otomatik vitesin standart olarak sunulduğu Captiva çok geniş bir güvenlik ve konfor donanım paketine sahiptir. 10 adet (ön, yan ve perde )hava yastığı, ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı) sistemine entegre edilmiş HBA (Hidrolik Fren Destek Sistemi) DCS (İniş Kontrol Sistemi), ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi), LRS (Yatay Sürüş Süspansiyonu Sistemi) ve EDB (Elektronik Kontrollü Fren Güç Dağılımı) gibi güvenlik fonksiyonlar tüm Captiva’larda standart olarak bulunmaktadır. 4×4 sistemi, sadece gerektiğinde sürüş koşullarına bağlı olarak devreye girme özelliğine sahiptir. Sistem, aynı zamanda ESP ve ABS sistemleri ile de kendiliğinden devreye girerek aracın sürücü tarafından kontrolünün artmasını ve sonucunda daha güvenli bir sürüşü garanti etmektedir. Yükseklik ayarlı, üç noktalı aktif gergili ön emniyet kemerleri, üç noktalı arka emniyet kemerleri, ISOFIX ve Darbe emici çelik güvenlik kafesi de diğer güvenlik özellikleri arasındadır.

8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, pusula, 18 “ hafif ala-şımlı alüminyum jantlar, yol bilgisayarı, 6lı CD/MP3 çalar, arka park sensörü gibi çok sayıda ilave konfor ve güvenlik özelliği Captiva’da sunulan diğer özelliklerdir.

Captiva’da 5 ve 7 koltuk seçeneğinde Medium ve High donanım paketleri bulunmakta-dır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com