Gösterim: 1.038
Eklenme: 6 Mart 2008
Saat: 18:21
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Chevrolet Captiva

SUV segmentinin en iddialı modellerinden Chevrolet Captiva Mart ayında oldukça ses getirecek bir kampanyaya imza attı. Sportif 4×4 tasarımı, kapsamlı güvenlik donanımı, 7 koltuk seçeneği ve yüksek standart ekipman seviyesi ile beğeni toplayan Chevrolet Captiva, Mart ayında Captiva satın alacak tüm müşterilerine Mio C520 bluetooth’lu Navigasyon cihazını hediye ediyor.
Captiva’da ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı) sistemine entegre edilmiş HBA (Hidrolik Fren Destek Sistemi) DCS (İniş Kontrol Sistemi), ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi) ve LRS (Yatay Sürüş Süspansiyonu Sistemi) gibi kapsamlı güvenlik fonksiyonlarının yanı sıra yağmur sensörü, elektronik iklim kontrollü klima, deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar, park sensörü, 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu gibi konfor özellikleri de standart donanımda yer alıyor. 150 beygir gücündeki 2.0 dizel motor, performansı ve yakıt ekonomisi ile dikkat çekiyor. 7 koltuk seçeneği Chevrolet Captiva’nın yüksek bir talebe ve ilgiye sahip, bu segmentte fark yaratan diğer bir özelliği.

Captiva’nın hediye ettiği Mio C520 Bluetooth’lu Navigasyon cihazı Uydu bilgileriyle dünyadaki konumunuzu ücretsiz bulur, sizi içinde yüklü haritasına göre gitmek istediğiniz adres ya da mekâna, görüntülü ve Türkçe sesli yönlendirme ile en kısa, en ekonomik ya da en hızlı rota seçeneklerinize göre ulaştırır.

İhtiyaç duyduğunuzda size en yakın eczane, restoran, benzin istasyonu gibi kullanışlı bilgiler Captiva aracınızdaki Mio C520 ile elinizin altında, ister eczane yazın arayın, isterseniz adıyla kolayca bulun.**

* Mio C520 Navigasyon cihazınıza telefonunuzun bluetooth özelliğiyle bağlanabilir ve Mio’nuzu telefon araç kiti gibi kullanabilirsiniz,
** Bu özellik detay harita kapsamı içindeki illerde aktif olup, harita kapsamı sürekli güncellenerek Mio’nuza yüklenebilmektedir.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com