Gösterim: 929
Eklenme: 2 Mart 2010
Saat: 19:56
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
2006 Chevrolet Corvette Z06

80. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda bugün düzenlenen Chevrolet basın konferansı sırasında GM Başkan Yardımcısı Bob Lutz, efsanevi Corvette spor otomobilinin Avrupa’lı müşterilerin beğenisine sunulmaya devam edeceğini ve Chevrolet’nin Avrupa ürün ailesinin daha da ayrılmaz bir parçası olacağını duyurdu.

Corvette marka bağımlılığı yüksek ve tutkulu bir müşteri tabanına sahiptir. Artık bu müşteriler, Chevrolet Avrupa bayiliklerinde de Corvette modellerini diğer Chevrolet modelleri arasında görebilecekler.

Chevrolet Corvette diğer tüm spor otomobillerden daha uzun süredir üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Efsanevi Amerikan ikonu Corvette 1953 yılında pazara sunuluşundan bu yana, otomobil tutkunlarının nesiller boyunca rüyalarını süsleyen bir otomobil olmuştur. 2005 yılında, Chevrolet altıncı nesil Corvette’i piyasaya sunmuştur. Takip eden yıllarda, Corvette Z06 ve Corvette ZR1 gibi yüksek performanslı versiyonları satışa sunulmuştur. Bugün Cenevre Otomobil fuarını ziyaret edenler, 2. holdeki Chevrolet standında muhteşem bir geçmişe sahip Yeni Corvette Grand Sport’u karşılarında bulacaklar.

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Murat Aydın; “Tüm zamanların en ikonik modeli Corvette’in diğer Chevrolet modellerimiz ile birlikte sunulmasından dolayı son derece gururluyuz. Dünyanın dört bir yanındaki diğer müşteriler gibi Türkiye’deki otomobil müşterileri de Avrupa ile eşzamanlı olarak Corvette’i diğer Chevrolet modellerinin yanında göreceklerdir.” dedi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com