Gösterim: 1.214
Eklenme: 28 Şubat 2005
Saat: 17:48
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Chevrolet Spark

Türkiye yollarının en popüler küçük otomobili olmaya hazırlanan Yeni Chevrolet Spark Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda galasını kutlayacak ve Temmuz ayında Türkiye çapındaki 38 adet Chevrolet Bayisine ulaşacak…
Yeni Chevrolet Spark, kompakt ve modern tasarımı, iç hacminin akıllı kullanımı ve sağlam mühendisliği ile tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

İki trim seviyesi ve Euro 4 emisyon standardına uyum sağlayan iki benzinli motor seçenekleri ile pazara sunulacak olan Spark’ın ekonomik 0.8 lt motor versiyonu 52 hp güç, 1.0 lt kapasiteli daha güçlü motor versiyonu 64 hp güç üretir. Spark, önde ve arkada sırasıyla 995 ve 962 mm ile baş mesafesi bakımından sınıfında en başta gelir.Bagaj 145 litre hacim kapasiteye sahiptir. Bagaj hacmi arka koltukların yatırılması ile 830 litreye kadar çıkabilir. Spark ekipmanlar açısından çok zengindir.Model versiyonuna bağlı olarak standart yada opsiyonel olarak sunulan özellikler arasında hidrolik direksiyon,klima,elektrikli ön camlar,uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ve CD çalarlı radyosu olan audio sistem de yer almaktadır. Yeni Chevrolet Spark, yalnızca 3,495 mm’lik uzunluğu ile şehir içi ve kısa mesafeli kullanımlarda pratikliği ve fonksiyoneliği ile idealdir. Keza uzun yolculuklarda da konforlu bir sürüş keyfi sunmaktadır. Ultra kompakt boyutları nedeniyle Spark’ın manevra kabiliyeti çok yüksektir, sadece 9 metrelik dönüş çapı ile özellikle şehir içi manevralarda inanılmaz kolaylık sağlar Bu özellikleri ile en küçük park alanına bile çok iyi uyum sağlar. Uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ayarlanabilir yan aynalar, güneş gözlüğü saklama gözü, ön kafalığın arkasındaki alışveriş çantası askı kancası ,iç mekanın aydınlık ve havadar oluşu gibi pekçok kullanım kolaylığı sunuyor. Spark tüm Chevrolet modellerinde olduğu gibi 3 yıllık veya 100.000km’lik garanti ile sunuluyor. Ayrıca, paslanmaya karşı 6 yıllık garantiye de sahip olacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com