Gösterim: 865
Eklenme: 7 Kasım 2008
Saat: 19:09
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Chevrolet Aveo Hatcback

Chevrolet Captiva 4X4 modeli 69.370YTL’den başlayan özel Kasım fiyatları ile SUV segmentinin en dikkat çekici fırsatını sunuyor. Tüm modellerde 150 beygir gücündeki 2.0 dizel motor, otomatik şanzıman, 10 hava yastığı, ESP(Elektronik Stabilite Programı), İniş Kontrol Sistemi, Hidrolik Fren Destek Sistemi, Devrilmeye Karşı Aktif Koruma gibi kapsamlı 4X4 özellikleri, Elektonik Klima, Yol bilgisayarı, Cruise control gibi yüksek konfor özellikleri standart olarak yer alıyor. Captiva’nın 7 koltuk seçeneği segmentte fark yaratan ve SUV müşterilerinden çok yüksek talep bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

LPG dönüşümü programını Türkiye çapında mekanik garanti ile paralel olarak 3 yıl veya 100.000km kapsamında garanti ile sunan ilk marka Chevrolet, “LPG dönüşüm kiti Chevrolet’den hediye” kampanyasına Kasım ayında da devam ediyor. Chevrolet LPG dönüşümlü modeller günümüz koşullarında yakıt tüketiminde yaklaşık % 35 tasarrufa varan bir ekonomik kazanç sağlıyor. Ayrıca çevre dostu (benzin ve dizele gore daha az karbondioksit salınımı) olmasından dolayı bilinçli tüketiciler için en akıllı seçimlerden bir olma özelliğini koruyor.

Ayrıca Chevrolet Aveo ve Lacetti modellerinde 5 yıl ( 3+2 yıl veya 150.000km) mekanik garanti programı uygulanıyor ve Kasım ayında Aveo ve Lacetti satın alan müşterilere hediye ediliyor. Kasım ayı kampanyalı fiyatları Aveo modellerinde 21.770 YTL’den, Lacetti modellerinde ise 25.060YTL’den başlıyor

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com