Gösterim: 1.005
Eklenme: 28 Temmuz 2009
Saat: 19:23
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Chevrolet Cruze

Pazara sunulduğu ilk günden beri başarılı bir satış grafiği yakalayan Chevrolet Cruze bekleyen müşteriler için Cruze’un MY10 modellerinde özel bir “ön satış programı” uygulanıyor. Cruze ön satış programı kapsamında Temmuz sonuna kadar verilecek kesin siparişlerde Temmuz ayı fiyatları sabitleniyor. Program kapsamında 250 adet müşteri araç siparişini verdi. Araçların teslimatı ise Ağustos ayında içinde yapılacak.

Ön satış programında Cruze fiyatları 31.235TL’den başlıyor. Cruze, sınıfında fark yaratan coupe tarzı sedan tasarımı, kapsamlı güvenlik özellikleri, 6 ileri otomatik şanzımanı ve mükemmel fiyat-değer dengesi ile piyasaya iddialı bir giriş yaptı. 8 hava yastığı ve Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC) gibi özelliklerin baz modelden itibaren standart donanımda sunulduğu Cruze, MY2010 ile eklenen Plus Paketi ile bu iddiasını sürdürmeyi hedefliyor.

Cruze modelinde ise MY2010’da Plus Paket, LS modelinde opsiyonel olarak sunulmaya başlanıyor. LS modelinde hem düz hem de otomatik vites seçeneği ile sunulacak olan Plus Paketi’nde elektronik iklim kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, sportif krom yan cam çıtası, 6 hoparlör ve bir üst model müzik sistemi ekipmanları yer alıyor. LS modelinde opsiyonel olarak sunulacak Plus Paket fiyatı ise 2.040TL’dir.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com