Gösterim: 1.288
Eklenme: 3 Nisan 2008
Saat: 18:27
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Chevrolet Lacetti SW

Geniş ürün gamı, kapsamlı hizmet programı ve Türkiye çapında yaygın bayilik ağı ile Türkiye pazarında verdiği hizmeti her geçen gün arttırarak büyümeye devam eden Chevrolet, 3-6 Ni-san 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR’da düzenlenen LPG fuarında tüm LPG’li modelleri ile ziyaretçilerini kucaklıyor.
• Orijinal LPG dönüşümü
LPG dönüşümünün tüm avantajları Chevrolet ile bir arada

• Yepyeni model Captiva Sport
70 yıllık SUV tecrübesi ile , 2.0 litre 150 beygir turbo dizel motor, gözlerinizi alamayacağınız çarpıcı sportif iç ve dış tasarımı ile;

• Kırmızı -siyah kombineli deri koltuklar
• Sportif hafif alaşımlı jantlar
• Koyulaştırılmış farlar
• Spor tasarımlı yan marşpiyel
• Sportif egzos borusu
• Kırmızı dikişli spor deri direksiyon simidi
• Metal tasarım detaylarına sahip orta konsol, iç ve dış dekorasyon elemanları

LPG dönüşümünün tüm avantajları Chevrolet ile bir arada…

Chevrolet marka otomobillerin LPG dönüşümü yapılarak satışına 2006 yılı Kasım ayı itibari ile başlanıldı. LPG dönüşümü müşterinin talebine göre tüm Chevrolet modellerinde sunuluyor.

LPG dönüşümü çerçevesinde aracın 3 yıl veya 100.000km kapsamında garantisi devam ederken, araca takılan LPG dönüşüm kitinin de yine 3 yıl veya 100.000km garantisi söz konusu oluyor.

Yurdun dört bir köşesine yayılmış 41 adete ulaşmış yaygın satış ve servis ağı ile hizmet veren Chevrolet’de LPG dönüşümlü model satın almak isteyen tüm müşterilerin Chevrolet bayilerine başvurmaları gerekli tüm bilgileri almaları için yeterli olacak.

LPG günümüz koşullarında yakıt tüketiminden yarattığı tasarruf ile çok akıllı bir seçim olmakla birlikte, çevreye en az zarar veren yakıt olarak da katkı sağlamaktadır. LPG’li araç kullanımı pratik olduğu kadar günümüz koşullarında geçtikleri güvenlik testleri neticesinde de bir o kadar güvenilirdir. En önemli nokta olarak işin uzmanları tarafından LPG kitinin kurulumunun yapılması ve düzenli periyodik bakımların yaptırılıyor olması yönündedir. Uygun teknolojilerin kullanımı ile özel çelikten imal edilmiş tanklar, uzaktan kumandalı elektro valfleri ve zekice yerleştirilmiş enjektörleriyle LPG gerçekten emniyetli bir seçimdir. Son yıllarda LPG otomobil kiti teknolojilerinde görülen büyük ilerleme müşteriler tarafından düşünülen bütün emniyet kaygılarını giderecek duruma gelmiştir. Chevrolet araçlarında kullanılan LPG dönüşüm kiti, Avrupa Birliği’nin en son ECE R 67.01 regülasyonuna göre üretilmiş ve onaylanmış olan ürün yanma testleri dahil tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olup, maksimum güvenlik ve performansı bir arada sunmaktadır. Şehirlerimizde hava kirliliği tedirgin edici seviyelere ulaşmıştır. Bunu sonucunda ekolojik kaygılar yükselmektedir. LPG yakıtla beslenen bir otomobil seçen bir kişinin çevrenin korunmasına önemli katkıları olur. LPG yakıt kullanan araçlar benzin ve dizel yakıta oranla mutlak bir şekilde daha az çevre kirliliği yaratır.Yukarıda değinilen konulardan da anlaşıldığı üzere LPG; akıllı, emniyetli,ekolojik ve pratik bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Chevrolet Türkiye, LPG dönüşümü konusunda BRC GAS Equipment (İtalya)’nın Türkiye Distribütörü 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile çalışmaktadır. Artık Chevrolet’nizi ekonomik, güvenli ve çevre dostu orijinal LPG donanımlı olarak satın alabileceksiniz.

70 Yıllık SUV tecrübesi ile: Yeni Captiva…

SUV (arazi aracı) kullanıcılarının ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak hazırlanan Yeni Captiva, Türkiye pazarına iki litrelik 150 hp common rail turbo dizel VGT ( değişken geometrili turbo şarj) ile girdi. Satışa sunulduğu andan itibaren yoğun ilgi gören Captiva modeli SUV segmentinin en çok satan araçlarından biri konumundadır.

İleri teknoloji ürünü dizel motora sahip Captiva , kullanıcısına en iyi dinamik sürüş performansını sunmaktadır. Captiva aynı zamanda Chevrolet’nin Elektronik Denge Kontrol Programı (ESP) standart olarak sunulan ilk modelidir. Yeni Captiva’nın, etkileyici tasarım ve yüksek kaliteli malzemelerden oluşan geniş, ferah ve rahat iç mekanı onu sınıfında kolaylıkla farklılaştırıyor. Yeni Chevrolet Captiva’nın boyutları 4,635 / 1,850 / 1,755 mm (uzunluk / genişlik / yükseklik) olup dingil mesafesi 2,705 mm’dir. Yedi veya beş koltuklu olarak piyasaya sunuluyor.

Yeni Captiva’da 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektrikli ön ve arka camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektronik kontrollü otomatik klima ve MP3 özellikli 6lı CD çalar gibi özelliklerin üzerine deri döşeme, sürücü ve yolcular için ısıtmalı koltuklar, cruise control, otomatik çekiş kontrolü (Traction Control) ve arka park sensörü gibi çok sayıda ilave konfor ve güvenlik özelliği bulunmaktadır.4×4 sistemi, sadece gerektiğinde sürüş koşullarına bağlı olarak devreye girme özelliğine sahiptir. Sistem, aynı zamanda ESP ve ABS sistemleri ile de kendiliğinden devreye girerek aracın sürücü tarafından kontrolünün artmasını ve sonucunda daha güvenli bir sürüşü garanti etmektedir.

Yeni Chevrolet Captiva, çok geniş bir güvenlik donanımna sahiptir. ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı) sistemine entegre edilmiş HBA (Hidrolik Fren Destek Sistemi) DCS (İniş Kontrol Sistemi), ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi) ve LRS (Yatay Sürüş Süspansiyonu Sistemi) gibi güvenlik fonksiyonlar tüm Captiva’larda standart olarak bulunmaktadır.

Yeni Captiva Sport’a 18” parlak gümüş alaşımlı jantlar, siyah krom kaplı farlar ve dış görünümüne bir çok heyacan verici özellik de eklendi. Captiva Sport, kırmızı çift dikişli deri koltuklarıy-la sportif karakterini tamamlıyor.

Hayatın her alanında LPG’li bir Chevrolet’niz olabilir: Diğer Modeller

Chevrolet’in LPG’li modelleri hayatın her alanında birbirinden farklı özellikleri ile hayatınıza artılar katacaktır.

Yeni Aveo HB, Yenilenen tasarım, yeni ve ekonomik
Aveo Sedan, LPG dönüşümünün tüm avantajları Chevrolet ile bir arada…
Lacetti Sedan, geniş ve konforlu iç mekanı ve zengin donanımı ile…

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com