Gösterim: 853
Eklenme: 17 Eylül 2008
Saat: 19:00
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Chevrolet Volt

Chevrolet Ekim ayında düzenlenecek olan Paris Motor Show’un yıldızlarından biri olmaya hazırlanıyor. Kompakt sedan, MPV, spor coupe ve alternatif yakıtlı otomobiller segmentlerinde tanıtacağı 4 yeni modeli ile Chevrolet, Paris’te iki dünya prömiyeri ve iki Avrupa prömiyerine imza atacak.

Yeni Chevrolet Cruze, Dünya Prömiyeri

Yeni Chevrolet Cruze, sunduğu yeni özelliklerle kompakt sedan segmentinde araçlar arasında çıtayı yükseltiyor. Gelecek yıl Mart ayında Avrupa’da satışa sunulacak olan Cruze’un tasarımı, Chevrolet’nin yeni küresel tasarım anlayışının son ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Diğer dikkat çeken özellikler arasında ön tasarımdaki akıcı sportif bir tarz, keskin tasarım hatları ve Chevrolet’nin kendisi ile özdeşleşen çift renkli kokpit tasarımı yer alıyor.

Yeni Chevrolet Orlando, 7 koltuklu kompakt MPV, Dünya Prömiyeri

Chevrolet’nin 7 koltuklu MPV kompakt segmentindeki yepyeni modeli Orlando, aileler için geniş van tipi ve wagon tipi araç özelliklerini tek bir yapı içerisinde bir araya getiriyor. SUV tarzı tasarımı araca güçlü bir imaj vermekle beraber barındırdığı diğer tasarım detayları sayesinde dinamik bir sürüş, fonksiyonel kullanım ve yüksek konfor ön planda vurgulanıyor. 7 koltuğun standart olarak sunulmasının yanı sıra iç mekandaki hareketli ve salon tarzı koltuklar MPV fonksiyonelliğinin karakteristik özelliklerinden biridir. Orlando, sınıfındaki en geniş yükleme alanı ile kompakt MPV sınıfı araçlar arasında fark yaratıyor.

Yeni Chevrolet Camaro, Avrupa Prömiyeri

Tamamıyla yenilenen Camaro coupé artık ikon haline gelmiş statüsünü kendine özgü karakteristik özelliklerinden ödün vermeden modern bir tarzla yeniliyor. Yeni Camaro kaslı ve güçlü tasarım stilini modern çizgilerlerle birleştirerek zengin mirasını sürdürmeye devam ediyor. 400 beygir gücündeki (294 kW) 6.2 litre V8 motoru, Aktif Yakıt Yönetim Sistemi ile güçlü ve kaslı sportif tasarımın güçlü motor performansı ile uyumunu yeniden yorumluyor.

Yeni Chevrolet Volt, Avrupa Prömiyeri

Chevrolet Volt hem elektrikle hem benzinle gidebilen elektrikli yakıt sistemine sahip önden çekişli dört kişilik bir otomobildir. Tam dolu haliyle lityum iyon akü 64 km’lik bir sürüş mesafesi sağlar. Daha uzun mesafeli yolculuklarda, E85-uyumlu benzinli bir motor ilave elektrik gücü üretmek için devreye girer. Chevrolet Volt’un kendine has aerodinamik tasarımı yakıt tasarrufu ve sürüş performansının daha da artırılmasına katkı sağlıyor. GM günde 100 km mesafe kateden araç sahiplerinin Chevrolet Volt ile 100 km’de ortalama 9.4lt yakıt tüketimli benzer bir araçla karşılaştırıldığında yılda 2,000 litreye varan benzin tasarrufu sağlayacağını hesaplıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com