Gösterim: 899
Eklenme: 23 Şubat 2007
Saat: 15:28
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
BMW Z4 sDrive35is

Berlin Film Festivali çerçevesinde düzenlenen Cinema for Peace galasında BMW CleanEnergy Bob Geldof’ a sosyal ve yardımlaşma projelerindeki başarısından dolayı “Öncü” ödülünü verdi.

Sharon Stone müzayedede gümüş BMW Z4’ü sadece 45.000 euro’ya alan yeni sahibine verirken yüzü büyüleyici ve aynı zamanda anlamlıydı. Müzayede gelirleri UNICEF’e ve diğer yardım kuruluşlarına gidecek. “Cinema for Piece” galasındaki müzayedede kazanan ise daha keyifli bir sürüş deneyimini tatmaya hazırlanacak: Bir BMW Hydrogen 7’nin sürücü koltuğunu oturma onuruna layık olacak ve Richard Curtis ‘in “The girl in the café” filminin Alman versiyonunu çekmek için Heiligendamm’a gidecek.

Müzayedeci Sharon Stone galadaki starlardan birisiydi. Onun gibi Richard Gere ve Bob Geldof’da BMW Hydrogen 7 ile bu geceye katıldılar. “Cinema for Peace” gecesine ilk defa katılan BMW, Z4 modelini sunmasının yanı sıra 32 araçlık servis hizmetini de sağladı.

İrlandalı müzisyen Bob Geldof, sosyal değerlere sıra dışı bağlılığından dolayı, BMW CleanEnergy tarafından ilk defa verilen “Cinema for Peace Öncü Ödülü”ne layık görüldü. Ödül, gecede BMW’nin varlığından memnun olan Anton Reisinger tarfından verildi.”Cinema for Peace” ve BMW gibi sosyal sorumluluk bilincine sahip iki öncünün bu birlikteliği güzel bir örnekti.

“Cinema for Peace” sanatçıları ve yardımsever insanları bir araya getirmekten daha fazlasına katkı sağlıyor. Barış ve hoşgörünün de dünyada yayılmasına yardımcı oluyor. Hidrojen teknolojisinde öncü olan BMW, insanlığa alternatif ve sürdürülebilir bir enerji kaynağının vazgeçilmez olduğunu yeniden düşünme fırsatı veriyor.

Etiketler: ,
Kategori: BMW, Haberler, Magazin, Markalar
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com