Gösterim: 1.087
Eklenme: 17 Nisan 2009
Saat: 16:25
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Citroen Cactus

Otomotiv dünyasının Fransız devi Citroën, 90’ncı yaşında; yenilenen görsel kimliği, müşteri ilişkileri ve ürün anlayışının yeni göstergesi C3 Picasso ile, değişim sürecine devam ediyor.
CİTROËN’İN YENİ İMZASI “CREATİVE TECHNOLOGİE”

Ürettiği her yeni otomobilde tüketicileri ileri teknoloji, benzersiz tasarım ve konforla buluşturan Citroën; 90’ncı yaşını kutladığı bu günlerde, yeni marka kimliğini, bu değişim sürecinin alt yapısını teşkil eden politikasını ve yeni ürün stratejisinin bir göstergesi olan C3 Picasso’yu tanıttı.

17 Nisan 2009 tarihinde Otto Santral’de düzenlenen basın toplantısıyla duyurulan Citroën, yeni imzası “ Creative Technologie ”yle, hem yaratıcılık hem de teknoloji konularındaki atılımlarını açıkladı. Fransız otomotiv devinin yeni müşteri ve marka iletişiminin yanı sıra, MPV segmentinde her zaman iddialı olan Citroën’in yeni aracı C3 Picasso da tanıtıldı.

Dünya genelinde yaşanan pazar daralması ve otomobil kullanım alışkanlıklarının ve marka-müşteri arasındaki ilişkilerin değişimi ile zorlaşan bir dönemde, hayata geçirdiği değişim projesiyle Citroën; son 10 yıl içerisinde piyasaya sunulan ürünlerle başlatılan atılımı, dinamik bir şekilde devam ettirmeyi hedefliyor.
“SPACE BOX” TÜKETİCİYLE BULUŞUYOR

Citroën’in yaratıcı kimliğinin tüm özelliklerini taşıyan C3 Picasso Paris Motor Show’un ardından Türkiye’de de tüketiciyle buluşuyor. Cesur stili ve yenilikçi dizaynı ile dikkatleri üzerinde toplayan Citroën C3 Picasso, modüler tasarımı ile özellikle şehir içi kullanım kolaylığı ve ferah iç mekan arayanların tercihi olacak.
Direksiyon başında sürüş keyfi ve çevikliği arayan sürücülerin tüm isteklerine cevap verecek özelliklerle donatılan C3 Picasso, çekici, zarif ve sıradışı tasarımıyla markanın yeni tasarım anlayışını da yansıtıyor. Tüketicileri her yeni aracında ileri teknoloji, tasarım ve konforla buluşturan Citroën’in yeni gözdesi; C4 Picasso, C5 ve Yeni Berlingo’dan sonra Citroën’deki değişimin devamı oldu.

Türkiye’de, 1.6 litre 90 Hp dizel motor seçeneğinde iki farklı donanım seviyesi, 1.4 litre 95 Hp benzinli motor seçeneğinde ise tek donanım seviyesiyle pazara sunulan C3 Picasso, 29.500 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatları ile müşterilerin beğenisine sunulacak.
KARŞI KONULAMAYACAK KADAR ÇEKİCİ

Akılcı çizgileri, yüksek donanım seviyesi, sıradışı hatlarıyla segmentinin en farklı aracı olan Citroën C3 Picasso benzerlerini kıskandıracak. Sürücü ve yolculara en iyi yol deneyimini sunabilmesi için ince düşünülmüş özelliklerle donatılan Citroën C3 Picasso’da konsolun orta bölümüne yerleştirilen gösterge paneli ve yol bilgisayarı sayesinde sadece sürücü değil, tüm yolcular kabin içi bilgilerini görebiliyor.

Üçe bölünmüş ve yükseldikçe genişleyen panoramik ön camıyla, Citroën C3 Picasso kullanıcısına yepyeni ve çok geniş bir görüş açısı sunuyor. Panoramik ön camı tamamlayan cam tavan çok daha ferah bir iç mekan sağlıyor. Toplam 4.52 m2’ye ulaşan alanıyla Citroën’in Picasso geleneğini devam ettiriyor.
HER KÖŞESİ AKILLICA KULLANILIYOR

Modüler dizayn anlayışıyla kullanıcı dostu olmayı yeniden tanımlayan Citroën, yeni aracında yolcularına sağladığı ferah iç mekanının yanı sıra; arka koltukları katlandığında 1506 litreye ulaşan geniş bagajıyla da küçük segmentin en büyüğü. Kullanımı kolay modüler dizaynıyla, gündelik kullanımdaki ihtiyaçları maksimumda karşılayacak şekilde tasarlanan Citroën’in yeni gözdesi C3 Picasso, tek bir el hareketiyle tercih edilen kullanım şeklini alıyor.
SINIFINI AŞAN GÜVENLİK

Citroën’in üstün güvenlik anlayışı C3 Picasso’da da devam ediyor. Çarpma anında enerjiyi otomatik kesme sistemi ve dört hava yastığının yanı sıra C3 Picasso’da standart olarak bulunan ABS, EBA, EBD, ani fren durumunda otomatik yanan flaşörler yolcu güvenliğini arttırıyor. Dikiz aynasının üstündeki sesli ve ışıklı emniyet kemeri uyarı sistemi, tek bir bakışta tüm yolcuların kemerlerinin bağlı olup olmadığını kontrol etme olanağı sağlıyor. İsofix çocuk koltuğu bağlantıları ve dikiz aynasının yanında yer alan çocuk kontrol aynası sayesinde Citroën C3 Picasso her türlü güvenlik ihtiyacına cevap veriyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com