Gösterim: 1.514
Eklenme: 29 Ağustos 2004
Saat: 10:39
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Isuzu D-max 2004

“D-Max’in Gücü Türkiye’yi Dolaşıyor” tanıtım turu kapsamında, yola çıkan Isuzu D-Max Pick-up’lar Trakya’dan Karadenize, Marmara’dan Güneydoğu Anadolu’ya kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki 22 ilde meraklılarıyla buluşacak. D-Max 4X2 ve 4X4’ler, 50 günlük tanıtım turunda 5.500 kilometre yol kat edecekler.

Nisan ayında satışa sunulan ve Türkiye pick-up pazarının en yeni üyesi olma özelliğini sürdüren ithal Isuzu D-Max 4X2 ve 4X4’ler “D-Max’in Gücü Türkiye’yi Dolaşıyor” tanıtım turu kapsamında yola çıktılar. 25 Ağustos’ta Edirne İpsala’dan tura başlayan araçlar, Türkiye’yi dolaşarak 22 ilde tüketicilerle buluşacak. Trakya’dan Karadenize, Marmara’dan Güneydoğu Anadolu’ya kadar çeşitli bölgelerde gerçekleşecek Türkiye turu süresince pick-up tutkunları, D-Max’in gücünü test etme fırsatını yakalayacaklar. Tanıtım organizasyonu boyunca 5.500 kilometre yol kat edecek araçlar 7 Ekim’de İstanbul’a gelerek 13 Ekim’e kadar tanıtıma devam edecekler.

Tek düğmeyle arazi sürüş modu

Türkiye otomotiv sektöründeki ilk Türk-Japon ortaklığıyla 20 yıl önce Anadolu yollarındaki serüvenine başlayan Anadolu Isuzu’nun ürün gamına bu yıl katılan D-Max Pick-up, 4×2 ve 4×4 segmentinde en geniş iç hacme sahip araç konumunda bulunuyor. D-Max’in 4×4 modeli, tek düğmeyle arazi sürüş moduna geçiş teknolojisiyle, ilave vites kolu ihtiyacını ortadan kaldırarak arazi sürüşünü bambaşka bir boyuta taşıyor. Binek araç konforunun, ticari araca yansıtıldığı D-Max Pick-up’lar yeni tasarımı, çift kabin kullanımı, iç konforu ve sağlam yapısıyla otomobilini, hem ticari amaçla hem de günlük yaşantısında kullanmak isteyenler için cazip özellikler taşıyor. Kamyonet imalat teknolojisindeki yeniliklerin, dünya pick-up gelişim evrimiyle birleştirilerek, küresel ihtiyaçları ve 21. yüzyıl standartlarını karşılamak üzere geliştirilen D-Max; teknoloji, yakıt ekonomisi ve sağlamlığıyla standartları yükseklere taşıyor.

Şimdi Türkiye yollarında test edilen Isuzu D-Max, piyasaya sürülmeden önce kavurucu Avustralya çöllerinden, Tayland’ın balta girmemiş tropik ormanlarına, Japonya’nın buz kaplı dağlarına kadar her türlü zorlu doğa koşullarında test edildi. Tüm zorlu testleri başarıyla geçen D-Max, Anadolu yollarında sırasıyla Edirne İpsala, Bandırma, Bursa, Eskişehir, Kütahya, İzmir, Denizli, Antalya, Konya, Kayseri, Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Trabzon, Ordu, Samsun, Ankara, Karadeniz Ereğli ve İstanbul’da Türk tüketicisiyle keyifli bir yolculuk yaşayacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com