Gösterim: 851
Eklenme: 5 Mart 2008
Saat: 19:46
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Dacia Logan MCV

2004 yılındaki Logan Sedan lansmanından bu yana Dacia, her geçen gün otomobil parkı ve marka bilinirliğini artırarak Türk tüketicilerinin giderek daha fazla ilgisini çekmeye devam ediyor. Dacia, otomobil hayali kuran tüketicilere temel ihtiyaçlarını birebir karşılayan otomobilleri uygun fiyatlara sahip olma imkanı veriyor. Bunun yanısıra güvenilir bir marka olmaktan, sağlam, ekonomik ve dayanıklı modeller yaratmaktan da vazgeçmiyor. Bu felsefeyle otomobil dünyasında yerini sağlamlaştıran Dacia, bugün 6 modele sahip: yepyeni bir hatchback Dacia Sandero, aile sedanı Dacia Logan ve kalabalık ailerin otomobili Dacia Logan MCV 7 kişilik, küçük ticari araç Dacia Logan Van, Dacia Logan Pick Up ve hem iş hem aile için Logan MCV 5 kişilik.

Dacia markasına artan ilgi karşısında tüketici beklentilerini maksimum seviyede sağlamak amacıyla Mart ayında çok özel indirim avantajları ve faiz imkanları sunuyor.

Dacia Sandero ile tüketicileri tanıştırmak için çok özel 1.250 TL indirim ve 12.000 TL için 12 ay vade %0.69 faiz avantajı veriliyor. Dacia Sandero 18.250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dacia Logan MCV’de ise 1.900 TL indirim ile 10.000 TL için 12 ay %0 faiz imkanı veriliyor. Dacia Logan MCV’i 17.550 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com