Gösterim: 1.178
Eklenme: 26 Ağustos 2009
Saat: 20:12
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Dacia Sandero

Dacia, büyük ödülü Dacia Sandero olan web bazlı bir fotoğraf yarışması gerçekleştiriyor. www.busanderosenin.com adresinde yayın hayatına başlayan yarışma, Dacia Sandero kazanma şansını yakalamak veya sadece fotoğrafları inceleyerek oylamaya katılmak isteyen herkesi siteyi keşfetmeye davet ediyor.

Yarışmacı olmak için, kullanıcıların ilk etapta siteye üye olmaları isteniyor. Kullanıcılar, üye olduktan sonra yarışmaya katılacakları fotoğrafı sitede bulunan google maps üzerindeki Türkiye haritasına eklemeleri istenecek ve böylece yarışmanın büyük ödülü olan Dacia Sandero kazanma yolundaki ilk adımı atmış olacaklar. Yarışma halk oylaması şeklinde olacağından büyük ödül Dacia Sandero’yu kazanmak için mümkün olduğunca fazla oy toplamak gerekiyor.

2 etaptan oluşan yarışmada, ilk etap 25 Eylül tarihinde sona eriyor. Bu tarihe kadar en fazla oy almış 50 fotoğraf final etabı olan ikinci etaba geçiyor ve oylama süreci tekrar başlıyor. Büyük final ise 12 Ekim’de!

25 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında en çok oyu alan fotoğrafın sahibi, 1 adet Dacia Sandero 1.4 Ambiance versiyon otomobili kazanıyor.

Yarışmanın büyük hediyesi olan Dacia Sandero’nun yanısıra, oy verenler de hediye SMS kazanabiliyor. Her 500.cü oy veren 5 SMS hediye kazanıyor.

Katılımcıların kendi çektikleri, tercihen yaşadıkları şehrin doğal veya tarihi güzellikleri konulu fotoğrafları, sitenin içinde yer alan Google maps Türkiye Haritası üzerinde sergilenecek. Böylece Türkiye güzelliklerinden sadece yarışmacılar değil siteyi ziyaret eden herkes faydalanabiliyor olacak.

Nasıl üye olunuyor?

Öncelikle siteye gelen kullanıcının üyelik formunu doldurması gerekiyor. Formu doldururken vereceği bilgilerin tam ve eksiksiz olması çok önemli çünkü yarışma süresince gerekli durumlarda yarışmacı ile gerek SMS gerekse e-posta yoluyla iletişim kurulacak. Üyelik formunu dolduran katılımcı, cep telefonuna gelen aktivasyon kodunu kullanarak üyelik işlemini tamamlıyor.

Yarışmada, halihazırda bir Dacia otomobiline sahip kullanıcılara ayrıcalıklar sağlanıyor. Dacia sahipleri üyelik formundaki “Dacia sahibi misiniz” sorusuna “evet” yanıtı vererek araç şasi numaralarını doğru olarak girerek ilk kayıtta 5 SMS hediye kazanacaklar. Bununla birlikte oylama katılımına da Dacia sahipleri iki kat hediye SMS kazanma şansını yakalıyor.

Yarışmacı üyeler için süreç

Siteye giriş yapan üye, kullanım şartnamesinde belirlenmiş kurallara uyan ve tercihen yaşadığı şehrin doğal veya tarihi güzelliklerini gösteren bir fotoğrafını “Fotoğraf Ekle” bölümünden sisteme yüklüyor, Google Maps’teki Türkiye haritası uygulaması üzerinde fotoğrafı, fotoğrafın çekildiği şehir üzerine iliştiriyor ve yarışmaya katılıyor. Daha sonra da arkadaşlarını fotoğrafına oy vermeleri için siteye üye olmaya davet ediyor.

Üyenin yüklediği fotoğraf, site moderatörlerin kontrolüne gönderiliyor. Fotoğraf kontrolden onay alarak geçtiğinde sitede yayınlanmaya başlıyor.

Böylece, sözkonusu fotoğraf için oylama süreci başlamış oluyor. Bundan sonra önemli olan mümkün olduğunca fazla oy toplayabilmek.

Yarışmacı üyeler için büyük ödül: Dacia Sandero!

25 Eylül 2009 tarihinde oylamadaki fotoğraflar arasından en fazla oy almış olan ilk 50 fotoğraf belirleniyor ve final heyecanıyla bu fotoğrafların oylama süreci tekrar başlıyor.

Büyük final ise 12 Ekim’de! 25 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında en çok oy almış fotoğrafın sahibi, 1 adet Dacia Sandero 1.4 Ambiance versiyon otomobili kazanıyor.

Oy verenler de hediye SMS kazanıyor!

Siteye kendi gelen veya davet edilen kullanıcılar, siteye üye olduktan sonra oy kullanabiliyorlar. Üye olduktan sonra beğendikleri fotoğrafları oylayan üyelerden, her 500.cüsü 5 SMS hediye kazanıyor.

Her üyenin günde 50 oy verme hakkı var. Üye, her fotoğrafa gün içinde sadece 1 oy, kendi fotoğrafına ise sadece 1 defa ve 1 oy verebiliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com