Gösterim: 1.629
Eklenme: 1 Ekim 2011
Saat: 14:05
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Daihatsu Terios

Daihatsu, sıcak yaz günlerinde kullanıcılarını ferahlatacak fırsatlar sunuyor. Temmuz ayında Daihatsu almak isteyen müşteriler Daihatsu yetkili satıcılarında sürpriz fiyatlarla karşılaşıyor. Terios, Sirion ve Materia modellerine en uygun fiyatlarla sahip olmak artık daha kolay.

Cazip fiyatları ve düşük kullanım maliyetleriyle tüketicinin yanında olan Daihatsu, Nisan ayında piyasaya sürdüğü LPG’li TeriosEco 1.5 modeliyle ve Tema Vakfı işbirliğiyle yürüttüğü ve satılan her binek araç için 7 ağaç dikilen sosyal sorumluluk projesiyle de çevreye olan duyarlılığını gösteriyor.

Kampanya dahilinde Daihatsu’nun çok beğenilen 4×4 modeli Terios 33.990 YTL’den, şehiriçi kullanım için ideal, konforlu modeli Sirion 23.490 YTL’den, benzersiz tasarımı ile kendisine hayran bırakan Materia 28.490 YTL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarla satılıyor.

100. yılını geride bırakan Daihatsu, göz alıcı tasarımı, ekonomik yakıt tüketimi ve düşük kullanım maliyetleri, üst düzey sürüş konforuna sahip modelleri ile şimdi müşterilerine daha uygun fiyatlarla ulaşacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com