Gösterim: 1.243
Eklenme: 18 Ağustos 2010
Saat: 19:10
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino Trekking

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiat Fiorino, yeni teknoloji ile donatılmış teknik alt yapısı ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin en büyük dijital platformlarından DIGITURK’ün de tercihi oldu. DIGITURK, araç filosunu genişletmek amacıyla toplam 750 adet dizel motorlu Fiat Fiorino’yu araç parkına dahil etme kararı aldı. Tofaş’ın Bursa’daki yüksek teknojili ve üretim kalitesiyle dikkat çeken fabrikasında Türk mühendis ve işçisinin emeğiyle üretilerek Türkiye ile birlikte birçok küresel pazarda satışa sunulan Fiat Fiorino, fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de dikkat çekici biçimde ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz yıl içinde 30 bin adetten fazla satılan Fiat Fiorino, Ocak-Temmuz döneminde de ulaştığı 13 bin adete yakın satış başarısıyla dikkat çekiyor.

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasının üretim bantlarından inen Minicargo projesinin Fiat markalı yüzünü temsil eden ve Avrupa’da “2009 Yılının Ticari Aracı” seçilerek yenilikçi yapısını ödülle taçlandıran Fiat Fiorino, DIGITURK’ün de tercihi oldu. Dünyanın teknolojisini Türkiye’ye getirmeyi ilke edinen ilklerin platformu DIGITURK, Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen Fiat Fiorino’da karar kılarak, toplam 750 adet dizel motorlu Fiat Fiorino’yu araç parkına dahil etti.

Fiat Marka Direktörü Okan Baş konuyla ilgili olarak “ Ocak-Temmuz aralığında 13 bin adete yakın satış başarısına ulaşan ve şehirli hafif ticari araçlar alanında yepyeni bir sınıfın yaratıcısı olan kompakt Fiat Fiorino ile her geçen gün pazardaki etkinliğimizi arttırıyoruz. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın örnek olarak gösterilen dijital yayın platformlarından DIGITURK’ün “Made in Turkey” damgalı Fiat Fiorino’yu tercih etmesinden dolayı büyük onur duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

Halen ülkemizde Cargo, Combi ve Combimix karoser tipleriyle satışına devam edilen yerli üretim Fiat Fiorino, 31 Ağustos’a kadar 18 bin 600 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor. Fiat Fiorino; Actual, Active, Dynamic, Emotion ve Trekking gibi farklı ve zengin donanım paketleriyle tercih edilebiliyor. 1.4 litre 73 HP’lik benzinli ve 1.3 litre 75 HP dizel motor seçenekleriyle donatılan Fiat Fiorino’nun dizel motorlu versiyonlarında yarı otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com