Gösterim: 880
Eklenme: 17 Eylül 2007
Saat: 15:34
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
BMW Z4 sDrive35is

Borusan Otomotiv “Dinamizm Günleri 2007” de dünyada eşi benzeri bulunmayan bir mobil showroom ile 9 ili kapsayan Türkiye turunda BMW tutkunlarıyla buluşuyor.

Borusan Otomotiv, üstün BMW teknolojisi ve yeniliklerinin tanıtılması amacıyla gerçek sürüş keyfini BMW tutkunlarının ayağına getiriyor.

“Dinamizm Günleri 2007” de dünyanın ilk dairesel mobil showroomuna dönüşen tırını tanıtarak tasarıma verdiği önemi ve öncülüğünü bir kez daha gözler önüne seriyor.

Tamamen Türk tasarımcılar ve mühendisler tarafından hayata geçirilen Borusan Otomotiv mobil showroomu 18 Eylül’de Borusan Otomotiv Avcılar’da tanıtılacak. Daha önce benzeri yapılmamış, bir tasarım ve mühendislik harikası olan Borusan Otomotiv mobil showroomu, BMW sürüş keyfinin yanısıra dinamizmin ve teknolojinin üst seviyesindeki BMW modelleriyle tanışma olanağını sunuyor.

“Gün Bitmeden Bu Heyecanı Yaşayacaklar!”

Katılımcılar, mobil showroom aracılığıyla heryerde turun sloganı gibi “Gün Bitmeden Bu Heyecanı Yaşayacaklar!” …

BMW Dinamizm Günleri 2007, 3 hafta boyunca 9 ayrı şehirde, şık tasarımları ve üstün teknolojileriyle BMW dünyasıyla tanışmak ve son gelişmeleri takip etmek isteyenlere bu zevki yaşama fırsatı sunuyor.

19 Eylül 2007 tarihinde yola çıkacak olan Borusan Otomotiv mobil showroomu 10 Ekim 2007 tarihine kadar BMW modellerini İstanbul dışındaki otomobil tutkunlarıyla buluşturacak.

“BMW Sürüş Eğitimi” ile bilinçli otomobil kullanın!

Ankara, Adana, Konya, Antalya, Denizli, İzmir, Bursa, Eskişehir ve İzmit’i kapsayan “BMW Dinamizm Günleri 2007” de yeni modellerin tanıtımı haricinde sürüş eğitim programı da uygulanacak.

Katılımcılar, sertifikalı eğitmenler eşliğinde trafiğe kapalı bir alanda düzenlenen “BMW Sürüş Eğitimi” programı dahilinde, doğru sürüş pozisyonu, frenli – frensiz engel aşma, slalom gibi konularda uygulamalı olarak bilgilendiriliyor. Günde 3 farklı grupla ve 3 ayrı seansta yapılacak olan eğitimin saatleri 10:00, 13:00 ve 16:00’de başlayacak şekilde düzenleniyor.

Borusan Otomotiv, bu eğitimlerde BMW’nin yüksek sürüş keyfinin; güvenli, kontrollü ve bilinçli bir şekilde trafikte yaşanabileceğini aktarmayı hedefliyor.

Dünyada Bir İlk: Tam Daire Şeklinde Açılan Mobil Showroom…

Borusan Otomotiv tarafından üretilen mobil showroom, tamamen Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından Türkiye’de üretildi. Kapalı konumda olduğunda standart bir tırdan farklı olmayan mobil showroom, açıldığında 130 metrekarelik kapalı alana sahip oluyor.

Açık halde, bir otomobilin sığabileceği showroom, özel müşteri görüşme odaları ve mini bir konferans salonunu bünyesinde barındıran tır, 2 saatlik bir sürede toplanıp yeni rotasına doğru harekete hazır hale geliyor.

Etiketler:
Kategori: BMW, Haberler, Markalar, Otomobil Haberleri
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com