Gösterim: 1.027
Eklenme: 2 Nisan 2010
Saat: 20:45
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino Trekking

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve segmentinde yeni bir sayfa açarak 2009 yılının en çok satan hafif ticari aracı unvanını elde eden Fiat Fiorino’nun dizel otomatik şanzımanlı versiyonunun satışları Türkiye genelinde 3 bin adeti aştı. Yakışıklı Fiat Fiorino’nun dizel motorlu ve otomatik şanzımanlı versiyonunun kadın kullanıcıların da gözdesi olduğuna dikkat çeken Fiat Marka Direktörü Okan Baş, Fiat Fiorino’nun otomatik şanzımanla kombine edilmiş dizel motorlu versiyonlarında ESP ve Hillholder sistemlerinin sunulmaya başlamasıyla satışlarını daha da arttırdıklarına dikkat çekti. Arka oturma düzenine sahip koltuklu Combimix ve Combi karoser seçenekleriyle de tercih edilebilen Fiat Fiorino’nun dizel motor ve otomatik şanzımanlı versiyonu, 28 bin 190 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla da ön plana çıkıyor.

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasının üretim bantlarından inen Minicargo projesinin Fiat markalı yüzünü temsil eden Fiat Fiorino’nun dizel motorlu ve otomatik şanzımanlı versiyonunun satışları 3 bin adeti geçme başarısına ulaştı. Fiat Marka Direktörü Okan Baş, “2009 Yılının Ticari Aracı” unvanına sahip olan ve geçtiğimiz yıl ülkemizin en çok tercih edilen hafif ticari aracı olmayı başaran Fiat Fiorino’nun otomatik şanzımanla kombine edilmiş dizel motorlu versiyonlarında ESP ve ASR ile birlikte Hillholder sistemlerinin sunulmasıyla ilginin daha da arttığını vurguladı. Özellikle dizel motor ve otomatik şanzımanlı versiyonlarda kadın kullanıcıların da tercihlerinde neredeyse yarı yarıya bir orana ulaştıklarına dikkat çeken Fiat Marka Direktörü Okan Baş, Fiat Fiorino’nun kullanım özelliklerinin yanı sıra ekonomik yakıt tüketim ve hesaplı kullanım maliyet değeriyle de ön plana çıktığını belirtti. Dizel motorlu ve otomatik şanzımanlı Fiat Fiorino model ailesi, Nisan ayı boyunca 28 bin 190 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Combimix ve Combi karoser seçenekleriyle müşterilerin ilgisine sunuluyor.

Ticaretin olduğu kadar ailelerinde yakışıklısı olarak yollarda boy gösteren Fiat Fiorino’nun otomatik şanzımanlı versiyonları sadece 75 HP’lik 1.3 litre silindir hacimli motorla kombine ediliyor ve 4.5 lt/100 km’lik ortalama yakıt tüketim değeri sunuyor. 45 litrelik yakıt deposunun yardımıyla 1000 km’lik bir menzile ulaşabilen otomatik şanzımanlı ve dizel motorlu Fiat Fiorino, hem satın alırken hem de kullanırken en ekonomik seçeneklerden biri olmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com