Gösterim: 1.099
Eklenme: 4 Aralık 2014
Saat: 14:26
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
Audi TT 2015

Audi’nin Yeni TT modeli için başlattığı kampanyada, Twitter kullanıcıları birbirlerini cesaretlerini test etmeye çağırıyor. Sosyal medyada hızla yayılan kampanyada, TTilebirgun.com mikro sitesine giren kullanıcılar, Doğruluk ve Cesaret butonlarından arzu ettiklerini seçiyor ve yarışmanın bir sonraki aşamasına geçiyorlar.

Twitter hesaplarıyla bağlantı ve izin aşamasını da geçen kullanıcılar Twitter’da takip ettikleri herhangi bir arkadaşını seçip, içeriğini bilmedikleri bir tweet gönderiyor. Kullanıcıların attıkları tweetler, hesaplarında#cesareTTinvarmı? hashtagi ve TTilebirgun.com sitesi linkiyle ve cesaret isteyen teklifle birlikte görünüyor. Kullanıcıların da bilmedikleri ve cesaret gerektiren aksiyonlardan oluşan bu tweetlerle, hem gönderenin hem de gönderilen kişinin cesaretleri sınanıyor.

Yeni TT ile bir gün

Tweet’in gönderilmesi sonrasında çıkan formu  dolduran katılımcılar, çekilişe katılmaya hak kazanıyor. 15 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya sonunda yapılacak çekiliş sonunda 3 talihli, Yeni Audi TT’ye 1 gün boyunca sahip olma ve deneyimleme şansına kavuşacak.

Etiketler: , ,
Kategori: Audi, Kampanya Haberler
Yorumlar
  1. Abdo dedi ki:

    Katıldım bakalım, bol şans.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com