Gösterim: 2.733
Eklenme: 5 Aralık 2008
Saat: 10:33
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

Fiat Doblo VIP Satışa Sunuldu! Fiat Doblo’nun Lüks Versiyonu: Doblo VIP! Tofaş’ın Bursa’daki fabrikası’nda üretilen Fiat Doblo’nun yine Tofaş tarafından projelendirilerek hayata geçirilen en lüks donanımlı versiyonu da satışa sunuldu. Fiat Ticari Araçlar tarafından 27 bin 30 YTL’lik anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sunulan Fiat Doblo VIP, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı bir arada sunabilen 1.3 litre 75 HP ve 1.9 litre 105 HP’lik Multijet motorla kombine ediliyor. Mevcut Fiat Doblo ailesinin zengin güvenlik ve konfor ekipmanlarının üstüne eklenen elit özellikleriyle dikkat çeken Fiat Doblo VIP’te bej renkli deri döşeme ve kaliteli taban halısı, ahşap kaplı orta konsol ve vites topuzu, metalik siyah gövde rengi, krom renkli ön ızgara ve koyu renkli özel camlar ile sürgülü yan kapılar standart olarak yer alıyor. Fiat Ticari Araçlar, Fiat Doblo’nun lüks donanımlı versiyonu olan Fiat Doblo VIP’i 27 bin 30 YTL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sundu.

Tofaş tarafından Bursa’da üretilerek birçok ülkeye ihraç edilen Fiat Doblo’nun yine Tofaş tarafından projelendirilerek hayata geçirilen lüks versiyonu olarak ön plana çıkan Fiat Doblo VIP’in kaputu altında sadece manuel şanzımanla kombine edilen 1.3 litre 75 HP ve 1.9 litre 105 HP’lik Multijet iki ayrı dizel motor seçeneğine yer veriliyor. Fiat Doblo ailesinin diğer üyelerinden dış tasarımında standart olarak sunulan metalik siyah gövde rengi, koyu renkli özel camları, krom renkli ön ızgara, alaşım jantlar, gövde rengi tamponlar ve yan aynalar ile krom renkli tavan rayları ve sürgülü yan kapılarıyla ayrılan Fiat Doblo VIP, zengin konfor ve güvenlik donanımlarıyla da dikkat çekiyor. Fiat Doblo VIP’te bej renkli deri döşeme, deri kaplı direksiyon simidi, ahşap kaplamalı orta konsol ve vites topuzu, çift parçalı katlanabilir arka koltuklar, klima, sesli arka park sensörü, MP3 çalarlı radyo-CD müzik sistemi, EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu ön havayastığı ile yan havayastıkları standart olarak sunuluyor. Arka koltuklar dik konumda 750 litre bagaj hacmi sunan Fiat Doblo VIP, arka koltuklarının yatırılmasıyla 3000 litreye ulaşan bir yükleme alanına da erişebiliyor.

Fiat Doblo VIP’in 75 HP güç ve 190 Nm tork üreten 1.3 litre Multijet motor versiyonu 146 km/s’lik maksimum hıza erişirken, 100 km’de ortalama 4.7 litrelik yakıt tüketimi değeriyle ön plana çıkıyor. Fiat Doblo VIP’in 105 HP güç ve 200 Nm tork üreten daha güçlü Multijet motorlu versiyonu ise 168 km/s’lik son hız ve 4.8 lt/100km ortalama yakıt tüketim değeriyle dikkat çekiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com