Gösterim: 838
Eklenme: 7 Ağustos 2010
Saat: 15:01
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Ducato

Minik Kalplerle El Ele Derneği (Mika-Der) aracılığı ve Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Şubesi önderliğinde hayata geçirilen ”Esirgemeden” projesinden elde edilen gelir ile yaptırılan asansörlü engelli aracı olarak tasarlanmış 4 adet Fiat Ducato, SHÇEK Genel Müdürlüğü’ne teslim edildi. Birçok ünlü isminde desteği ile gerçekleştirilen proje sayesinde yaptırılan özel araçlar İstanbul, Denizli ve Ankara illerinde yaşayan engelli minik kalplerin hayatını kolaylaştıracak.

Minik Kalplerle El Ele Derneği (Mika-Der) aracılığı ve Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Şubesi önderliğinde hayata geçirilen ”Esirgemeden” isimli albüm projesinin geliri ile yaptırılan 4 adet asansörlü engelli aracı olarak tasarlanmış Fiat Ducato, SHÇEK Genel Müdürlüğü’ne teslim edildi.

GS Spor Kulübü Asbaşkanı Mehmet Helvacı, SHÇEK Genel Müdürü İsmail Barış, Mika-Der Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Ercan ve Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Elif Türkay katılımıyla Tofaş Genel Müdürlük’te gerçekleştirilen teslim töreninde araçların yaptırılması aşamasında Mika-Der’e destek olan Fiat Marka Direktörü Okan Baş da hazır bulundu.

Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer, Emel Sayın, Yavuz Bingöl, Levent Yüksel, Mor ve Ötesi, Yüksek Sadakat, Sibel Can, Olgun Şimşek ve Oktay Kaynarca’nın engellilerle birlikte stüdyoya girerek sesleriyle hayat verdikleri projeden 270 bin TL’lik gelir elde edildi. Mika-Der’e aktarılan bu gelir ile yaptırılan 4 özel tasarımlı Fiat Ducato Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’nun Ankara, İstanbul ve Denizli’deki yurt ve yuvalarında yaşayan engelli minik kalplerin hayatını kolaylaştıracak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com