Gösterim: 907
Eklenme: 22 Mayıs 2010
Saat: 13:48
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Ducato

Ülkemizde Tofaş çatısı altında ulusal pazar liderliği ve yüksek müşteri memnuniyeti gibi birçok başarıya imza atan Fiat’ın “Fiat Hizmetler” çatısı altında sunulan gelişmiş ve yaygın satış sonrası faaliyetleri kapsamında artık antibakteriyel ve antiviral koruma sağlayan yeni bir hijyen hizmeti sunulmaya başlandı. Araçların nano teknoloji ile geliştirilmiş özel bir ürün kullanarak bakteri, mantar, mikrop ve virüslerden arındılarak dezenfekte edilmesini sağlayan “Fiat Antibakteriyel ve Antiviral Koruma” hizmeti, özellikle öğrenci/personel servisleri gibi kullanılan araç sahiplerine temas ile bulaşan hastalıklara karşı ciddi bir önlem sağlamasıyla dikkat çekiyor. Sadece 39 TL’den başlayan fiyatlarla ve yaklaşık 40 dakika kadar süren uygulama ile gerçekleştirilen koruma hizmeti aynı zamanda Fiat sahibi tüm çocuklu aileler içinde araç içi hijyen seviyesinin arttılmasını sağlaması açısından fark yaratan bir uygulama olarak ön plana çıkıyor.

Fiat’ın satış sonrası hizmetler kapsamında sunduğu “Fiat Antibakteriyel ve Antiviral Koruma” programı, tüm araç içi yüzeylerin nano teknoloji ile geliştirilmiş özel bir ürün kullanılarak bakteri, mantar, mikrop ve virüslerden dezenfekte edilmesini sağlıyor. Fiat servislerinde 39 TL’den başlayan fiyatlarla uygulanan hijyen programı kapsamında araç içi yüzeylerin 90 gün boyunca mikroorganizmalara karşı koruma altına alınarak hijyen seviyesinin arttırılması hedefleniyor. “Fiat Antibakteriyel ve Antiviral Koruma” hizmeti, özellikle öğrenci/personel servisleri gibi kullanılan araç sahiplerine temas ile bulaşan hastalıklara karşı ciddi bir önlem sağlamasıyla dikkat çekerken aynı zamanda Fiat sahibi tüm çocuklu ailelere araç içi hijyen seviyesinin arttılmasını sağlaması açısından fark yaratan bir uygulama olarak ön plana çıkıyor.

Fiat’ın sunduğu bu özel hizmet kapsamında, nano teknoloji ile geliştirilmiş dezenfektan özelikli koruyucu bir ürün kullanılıyor. Su bazlı ve kuruduktan sonra toksik olmayan ürün, araç içi tüm yüzeylerde kullanılabiliyor ve aynı etkinliği gösteriyor. Nano teknoloji sayesinde, etkinliğini kimyasal olarak değil mikro ölçekte mekanik olarak gerçekleştiriyor ve uygulandığı yüzeye temas eden kişilere ve eşyalara bulaşmıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com