Gösterim: 1.045
Eklenme: 20 Ağustos 2009
Saat: 16:02
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

Fiat Ticari Araçlar, Türkiye’nin en çok tercih edilen hafif ticari araçları unvanına sahip Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’ya yönelik olarak sadakat programı ve müşteri ilişkileri yönetimi platformu Paro ile yeni bir ekstra indirim kampanyasını hayata geçirdi. 31 Ekim tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Paro kartı ile Fiat Servis, Migros, Koçtaş, Opet, Setur, Arçelik ve Beko işyerlerinden toplam 500 TL’lik alışveriş yapan Paro üyelerine, Fiat Fiorino ve Fiat Doblo satın alma süreçlerinde ekstra 500 TL indirim imkanı sağlanıyor. Fiat Ticari Araçlar ve Paro ortaklığıyla düzenlenen kampanyadan yararlanacak müşterilere ayrıca 100 TL değerinde paropuan da hediye ediliyor.

Tofaş çatısı altındaki Fiat Ticari Araçlar, 31 Ekim’e kadar sürecek yeni bir işbirliği kampanyası kapsamında satın alma tercihi Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’dan yana kullanacak Paro kart sahibi müşterilerine ekstra indirim avantajı sunuyor. Fiat Servis, Migros, Koçtaş, Opet, Setur, Arçelik ve Beko işyerlerinden toplamda 500 TL’lik alışveriş yapan Paro kart sahipleri, Fiat Fiorino veya Fiat Doblo satın alırken 500 TL’lik indirim kazanacaklar. 7.7 milyon aktif kart kullanıcısına sahip, Türkiye’nin en büyük sadakat programı ve müşteri ilişkileri yönetimi platformu Paro ile Fiat Ticari Araçlar’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği kampanyadan yararlanacak olan Parolu kart sahipleri, 100 TL değerinde de paropuan kazanacaklar.

Halen ülkemizde Cargo, Combi ve Combimix karoser tipleriyle üretimine ve satışına devam edilen yerli üretim Fiat Fiorino, Avrupa’da “2009 Yılının Ticari Aracı” seçilerek başarısını ve yenilikçi yapısını kanıtladı. Fiat Fiorino; Actual, Active, Dynamic ve Emotion gibi farklı ve aynı zamanda binek otomobil konforu sunan zengin donanım paketleriyle tercih edilebiliyor. 1.4 litre 73 HP’lik benzinli ve 1.3 litre 75 HP Multijet dizel motor seçenekleriyle donatılan Fiat Fiorino’nun dizel motorlu versiyonlarında yarı otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor.

2006 yılında Avrupa’da “Yılın Ticari Aracı” seçilerek küresel başarısını ödülle taçlandıran Fiat Doblo; Actual, Active, Carioca, Safeline, Premio ve VIP gibi farklı donanım seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 1.3 litre 75 HP ve 1.9 litre 105 HP’lik dizel ile 1.4 litre 77 HP’lik motor seçenekleriyle üretilen Fiat Doblo, geniş yükleme kapasitesi ve bagaj hacmiyle dikkat çekiyor.

Kampanya süresince, katılımcı Paro üye işyerlerinde harcama miktarını doldurarak Fiat Fiorino veya Fiat Doblo satın almak isteyen Paro kart sahiplerinin 444 25 55 Fiat Çağrı Merkezi’ni arayarak gerekli bilgilerini bırakarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com