Gösterim: 945
Eklenme: 21 Eylül 2009
Saat: 19:59
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino Trekking

ÖTV İndiriminde Son Düzlüğe Girildi, Fiat Fiorino 20 Bini Adeti Aşan Satışıyla En Çok Tercih Edilen Hafif Ticari Araç Oldu!

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiat Fiorino, Eylül 2009 itibariyle 20 bin adeti aşan satışıyla dikkat çekici bir başarının altına imza atmayı başardı. Ocak ayından bu yana Türkiye’nin en çok tercih edilen hafif ticari aracı unvanını bırakmayan Fiat Fiorino, ülkemizde halen Cargo, Combi ve Combimix karoser tipleriyle üretiliyor. ÖTV indiriminin biteceği 30 Eylül tarihine kadar 17 bin 660 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sunulan Fiat Fiorino, biri dizel olmak üzere toplam iki motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor. Eylül ayı ortasında satışa sunulan ve Fiat Fiorino model ailesinin crossover özelliklere sahip Trekking versiyonu ise yaklaşık 10 gün içinde 100 adetten fazla satılarak kısa sürede başarısını kanıtladı.

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasının üretim bantlarından inen Minicargo projesinin Fiat markalı yüzünü temsil eden Fiat Fiorino, Ocak ayından bu yana ulaştığı 20 bin adeti aşan satışıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen hafif ticari aracı unvanını korumaya devam ediyor. Halen ülkemizde Cargo, Combi ve Combimix karoser tipleriyle satışına devam edilen yerli üretim Fiat Fiorino, 30 Eylül’e kadar 17 bin 660 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Avrupa’da “2009 Yılının Ticari Aracı” seçilerek başarısını ve yenilikçi yapısını ödülle süsleyen Fiat Fiorino; Actual, Active, Dynamic ve Emotion gibi farklı ve aynı zamanda binek otomobil konforu sunan zengin donanım paketleriyle tercih edilebiliyor. 1.4 litre 73 HP’lik benzinli ve 1.3 litre 75 HP dizel motor seçenekleriyle donatılan Fiat Fiorino’nun dizel motorlu versiyonlarında yarı otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor.

Fiat Fiorino Trekking’e İlgi Yoğun!

Eylül ayı ortasında satışa sunulan ve Fiat Fiorino model ailesi içinde crossover özellikleriyle dikkat çeken Trekking versiyonu ise yaklaşık 10 gün içinde 100 adetten fazla satılarak ayrı bir başarının altına imza attı. 27 bin 910 TL’lik anahtar teslim satış fiyatıyla ön plana çıkan Fiat Fiorino Trekking, crossover özellikleri sunan görsel yapısının yanı sıra çamur, kar, kum gibi kaygan zeminlerde çekişi ön tekerlekler arasında dengeleyen güçlendirilmiş çekiş sistemi (Traction Plus) ve yerden 20 mm yükseltilmiş yapısıyla dikkat çekiyor. Zengin bir donanıma sahip Fiat Fiorino Trekking’de Traction Plus, yokuş kalkış desteği, EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu ön havayastıkları, sürücü ve yolcu yan havayastıkları, klima, direksiyondan kumandalı MP3 çalarlı radyo-CD müzik sistemi, arka park sensörü, yol bilgiayarı, sağ/sol sürgülü kapı, tavan rayları ve özel dış tasarım standart olarak sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com