Gösterim: 1.265
Eklenme: 12 Aralık 2009
Saat: 14:25
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve segmentinde yeni bir sayfa açarak 2009 yılının en çok satan hafif ticari aracı unvanını elde eden Fiat Fiorino’ya Aralık ayı itibariyle yeni güvenlik donanımları eklendi. Yılın 11. ayı sonu itibariyle 25 bin adete yaklaşan satış başarısı gösteren Fiat Fiorino’nun otomatik şanzımanla kombine edilmiş dizel motorlu versiyonlarında artık ESP ve Hillholder sistemi standart olarak sunulmaya başlandı. Bununla birlikte Fiat Fiorino’nun hem Cargo hem Combi karoserli ve aynı zamanda manuel şanzımanlı ve 1.3 litre Multijet motorlu versiyonlarında ESP isteğe bağlı donanım kapsamında satın alınabilecek. ESP ve Hillholder sisteminin standart olarak sunulduğu otomatik şanzımanlı Fiat Fiorino model ailesi Aralık ayı boyunca 25 bin 374 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasının üretim bantlarından inen Minicargo projesinin Fiat markalı yüzünü temsil eden Fiat Fiorino, Aralık ayı itibariyle yeni güvenlik donanımlarına kavuştu. Ocak ayından bu yana ulaştığı 25 bin adete yaklaşan satışıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen hafif ticari aracı unvanını korumaya devam eden Fiat Fiorino’nun otomatik şanzımanla kombine edilmiş dizel motorlu versiyonlarında ESP ve ASR ile birlikte Hillholder sistemi artık standart olarak sunuluyor. ESP ve Hillholder sisteminin sunulduğu otomatik şanzımanlı Fiat Fiorino model ailesi Aralık ayı boyunca 25 bin 374 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Bununla sınırlı kalmayan Fiat Ticari Araçlar, Fiat Fiorino’nun manuel şanzımanlı ve 1.3 litre Multijet motorlu tüm karoser versiyonlarında ise ESP’yi 613 TL’den başlayan fiyatla isteğe bağlı donanım kapsamında sunuyor.

Avrupa’da “2009 Yılının Ticari Aracı” seçilerek başarısını ve yenilikçi yapısını ödülle süsleyerek 1.4 litre 73 HP’lik benzinli 1.3 litre 75 HP dizel motor seçenekleriyle donatılan Fiat Fiorino; Actual, Active, Dynamic ve Emotion gibi farklı ve aynı zamanda binek otomobil konforu sunan zengin donanım paketleriyle tercih edilebiliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com