Gösterim: 1.597
Eklenme: 5 Mart 2010
Saat: 20:24
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yeni Fiat Doblo

Fiat Ticari Araçlar, Mart ayında düzenlediği yeni satış kampanyası kapsamında “KDV Bizden” sloganıyla dikkat çekiyor. Fiat Fiorino Combi ve Fiat Ducato modellerini kapsayan kampanya kapsamında 9 bin TL’yi aşan indirim ayrıcalığı sunuluyor. Satın alma tercihini Yeni Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Doblo Classic’ten yana kullanacak tüm müşteriler, standart olarak 3 yıl/150 bin km garanti avantajıyla yola çıkıyorlar. 31 Mart tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında tüm Fiat ticari araç modellerine Fiat Finans’tan % 0.95 faizle kredi kullanarak 48 ay vade ve 390 TL’lik taksitlerle sahibi olma fırsatı da yer alıyor.

Fiat Ticari Araçlar, 31 Mart tarihine kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında Fiat markalı yeni bir hafif ticari araca sahip olmak isteyenlere kaçırılmayacak imkanlar sunuyor. Kampanya kapsamında Fiat Fiorino Combi ve Fiat Ducato modellerinde KDV’yi karşılayan Fiat Ticari Araçlar, 9 bin TL’yi aşan indirim avantajlarıyla müşterilerine önemli ayrıcalıklar sunuyor. Ayrıca tüm modeller için Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans’tan % 0,95 faiz, 48 ay vade ve 390 TL’lik taksitlerle satın alma kolaylığı da yine Fiat Ticari Araçlar’ın Mart ayı kampanyası kapsamında yer alıyor.

Fiat Ticari Araçlar’ın Mart ayı kampanyası kapsamında Fiat Fiorino 19 bin 290 TL’den; Fiat Doblo Classic Cargo 23 bin 10 TL’den; Yeni Fiat Doblo Cargo 22 bin 900 TL, Fiat Scudo 36 bin 620 TL’den; Fiat Ducato ise 33 bin 340 TL’den başlayan anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor. 2010 yılında araç satın alma tercihini Yeni Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Doblo Classic’ten yana kullanacak tüm müşteriler ise araçlarına 3 yıl/150 bin km garanti ayrıcalığıyla sahip olabiliyorlar.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com