Gösterim: 1.142
Eklenme: 17 Ağustos 2009
Saat: 15:56
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Linea

Fiat, kompakt sedan sınıfındaki modeli Fiat Linea için çok özel ve avantajlı ödeme koşulları sunan yepyeni bir kampanya ile otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında satın alma tercihini Fiat Linea modelinden yana kullanacak olan müşterilere, araçları hemen teslim edilirken ödemeye ise Ocak ayında başlayabilme ayrıcalığı sunuluyor. Kampanya kapsamında 713 TL’den başlayan taksitlerle ve 36 aya varan vadeyle Fiat Linea sahibi olma imkanı sağlanıyor. 2. ÖTV indirimi sonrası 27 bin 390 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Fiat Linea, 1.3 litre 90 HP ve 1.6 litre 105 HP’lik Multijet dizel motor seçeneklerinin yanı sıra 1.4 litre 77 HP ve 1.4 litre 120 HP T-Jet benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Sınıfındaki önemli rakipleri karşısında dikkat çekici fiyat/fayda orantısıyla ön plana çıkan Fiat Linea’nın 90 HP’lik 1.3 litrelik Multijet motor seçeneğinde Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor.

Türkiye’de 7 ay sonunda otomotiv pazarında en çok tercih edilen marka unvanını açık ara koruyan Fiat, kompakt sınıfta yer alan sedan karoserli modeli Fiat Linea için 4 ay ötemeli ödeme avantajı sunan yepyeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçirilen kampanyadan satın alınacak araç bedelinin minimum % 30’unu veya % 40’ını peşin olarak ödeyen müşterilerin yararlanabiliyor. “Şimdi Al, Ocak’ta Ödemeye Başla” sloganıyla dikkat çeken kampanya kapsamında 10 bin 960 TL’lik peşinatla 16.430 TL’lik kredi kullananlara ayda 713 TL’lik taksit ve 36 ay vadeyle “ötelemeli geri ödeme” imkanı sunuluyor. Fiat Linea ailesi için uygun peşinat ve uzun vade alternatifinin yanında eşit ödemede anahtar teslim fiyatının % 100’üne sıfır peşinatla kredi kullanma imkanı da ayrıca sağlanıyor. Düşük işlem masraflı kredi desteğiyle Fiat Linea satın almak isteyen tüketiciler, showroomdan çıkmadan sadece T.C. kimlik numaralarını vererek kredi başvurularını zahmetsizce gerçekleştirebiliyorlar.

Tofaş’ın Bursa’daki yüksek teknojili ve üretim kalitesiyle dikkat çeken fabrikasında Türk mühendis ve işçisinin emeğiyle üretilerek Türkiye ile birlikte birçok küresel pazarda satışa sunulan Fiat Linea modeli, fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de dikkat çekici biçimde ön plana çıkıyor. 2. ÖTV indirimi sonrası 27 bin 390 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Fiat Linea, ikisi dizel olmak üzere toplam 4 motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor. 1.3 litre 90 HP’lik Multijet dizel motor seçeneğinde ise Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor. Active, Dynamic ve Emotion adı verilen 3 farklı donanım seçeneğiyle tercih edilebilen Fiat Linea, hem İtalyan estetik anlayışını yansıtan tasarımı hem de 4560 mm’lik uzunluk, 1728 mm’lik genişlik ve 1494 mm’lik yükseklik ölçüleriyle de sınıfının her açıdan estetik değerlerini sunabilmesiyle dikkat çekiyor. 500 litrelik bagaj hacmi, arka koltuklarının yatırılmasıyla 870 litreye kadar yükselen Fiat Linea, kalabalık aileler ve uzun yolculuklar için gerekli yükleme alanı sunabiliyor.

Fiat Linea, Blue& Me TM   Sistemiyle Türkçe Konuşuyor!

Fiat Group Automobiles’in Microsoft ile birlikte 3 yılda geliştirdiği Blue&MeTM sisteminin yer aldığı Fiat Linea, yüksek düzeyde gelişmiş bir teknolojiyi de kullanıcılarına sunabilmesiyle dikkat çekiyor. Fiat Linea’nın Dynamic versiyonunda isteğe bağlı olarak satın alınabilen ve Windows Mobile bazlı Blue&MeTM’nin teknolojisi, mevcut pahalı ve kalıplaşmış donanımların yerini alan ve pazardaki yeniliklere paralel olarak güncellenebilen bir sistem olmasıyla fark yaratıyor. Cep telefonlarının, müzik çalarların ve diğer kişisel elektronik aygıtların otomobile entegrasyonunu sağlayan Blue&MeTM sistemi, Bluetooth arayüzü ile eller serbest özelliği, geliştirilmiş ses tanıma, USB girişi, MP3 çalar ve Türkçe sesli SMS kısa mesaj okuma gibi unsurları içeriyor.

Direksiyon simidi üzerinden kumanda edilebilen Blue& MeTM sistemine sahip Fiat Linea, sürücüsüne Bluetooth’lu bir cep telefonu cebinde veya çantasında olsa dahi, ellerini direksiyondan kaldırmadan cep telefonunu kullanabilme imkanı sunuyor. Geliştirilmiş ses tanıma sistemi de anında etkileşime olanak verirken, gelen kısa mesajların yüksek sesle sürücüye iletilmesini de sağlamaktadır. Araç içindekiler, iPod, cep telefonu, MP3 çalar veya USB haricî belleğe kayıtlı MP3, WMA ve WAV formatındaki müzikleri, dijital cihazı USB porta bağlayarak dinleyebilme ayrıcalığına sahip olabilmektedir.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com