Gösterim: 911
Eklenme: 4 Haziran 2009
Saat: 15:34
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

2009 yılının ilk 5 ayının en çok tercih edilen hafif ticari araç markası olarak ön plana çıkan Fiat, 2. ÖTV Dönemi’yle birlikte artan % 2’lik ÖTV farkını karşıladığı yeni bir kampanyaya start verdi. Bursa’da Tofaş Fabrikası’nda üretilerek Türk mühendis ve işçisinin emeğiyle bantlardan inen yerli üretim Fiat Fiorino ve Fiat Doblo için geçerli olan yeni kampanya, 30 Haziran’a kadar sürecek. Fiat Ticari Araçlar, düşük peşinatlı ve uygun taksitle uzun vadeye yayılmış bir ödeme planı sunan “İki Binle Gelene Ticari” kampanyasını da devam ettirerek avantajlı alım koşulları sunuyor. Tüketiciler, beğendikleri Fiat markalı ticari araç modelleri ve ödeme planlarını ise ikibinlegeleneticari.com adresli yeni web sitesinden de inceleyebiliyorlar.

Fiat Ticari Araçlar, 1. ÖTV İndirimi Dönemi’nde Türkiye’nin en çok tercih edilen ve ısrarla kesintisiz talep görmeye devam eden ticari araç modelleri olduklarını ulaştıkları satış rakamlarıyla kanıtlayan Fiat Fiorino ve Fiat Doblo için yeni bir kampanya başlattı. 2. ÖTV İndirimi Dönemi’nde de Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’yu tüketicilere avantajlar sağlayarak buluşturma amacını taşıyan kampanya kapsamında, artan % 2’lik ÖTV farkını Fiat Ticari Araçlar karşılıyor. 30 Haziran’a kadar sürecek olan ve “Aynen Devam” sloganıyla uygulamaya konulan kampanya ile Fiat Fiorino ve Fiat Doblo modellerineğ Mayıs ayı avantajları ile sahip olma ayrıcalığı sağlanıyor.

Artan ÖTV farkını karşılayan “Aynen Devam” kampanyasının yanı sıra Fiat Ticari Araçlar’ı son 2 aydır pazar liderliğine taşımada büyük rol oynayan ve Koç Fiat Kredi desteki “İki Binle Gelene Ticari” kampanyası da devam ediyor. Düşük peşinatlı ve uygun taksitle uzun vadeye yayılmış bir ödeme planı ile avantajlı alım koşulları sunan kampanya ile 2 bin TL’den başlayan peşinatla 48 aya varan vade ile Fiat Fiorino ve Fiat Doblo sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Yine Koç Fiat Kredi desteğiyle 18 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve % 1.29 faizle kredi kullanma imkanı da yine sunulan alım kolaylıkları arasında yer alıyor. Haziran ayı sonuna kadar Fiat Fiorino 18 bin TL’den, Fiat Doblo ise 18 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com