Gösterim: 1.000
Eklenme: 11 Aralık 2009
Saat: 14:23
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino Trekking

Ocak-Kasım dönemi sonunda hafif ticari araç pazarının lider markası Fiat Ticari Araçlar, yılın son ayında da etkin ve üstün satın alma kolaylıkları sunan yeni bir kampanyayla dikkat çekiyor. Fiat Fiorino Combi ve Fiat Doblo Combi modellerinde KDV oranı kadar indirim yaparak bir avantaj sunan Fiat Ticari Araçlar, aynı zamanda 48 ay vade ve 480 TL taksitle satın alma ayrıcalığı sağlıyor. Bununla birlikte Aralık ayında diğer tüm modeller ile birlikte kredili alımlarda Fiat Scudo ve Fiat Ducato modellerinde de % 11 indirim imkanı devam ediyor. Aralık ayı boyunca tercihini Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl/150 bin km garanti hediye ediliyor.

Fiat Ticari Araçlar, 2009 yılının 11. ayı sonunda hafif ticari araç pazarında birinciliğini açık ara satış başarısıyla devam ettirirken, bir yandan da Aralık ayına özel ve cazip imkanlar sunan yeni bir kampanyaya start verdi. 31 Aralık tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında “KDV Bizden” sloganıyla Türkiye’nin en çok satan hafif ticari araçları olarak dikkat çeken Fiat Fiorino Combi ve Fiat Doblo Combi versiyonlarında kaçırılmayacak indirimler sunuluyor. Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans’tan 18 bin TL kredi kullanarak satın alma gerçekleştirecek olan müşterilere ise 48 ay vadeyle ve 480 TL taksitlerle ödeme fırsatı sağlanıyor.

Bununla birlikte Aralık ayı boyunca diğer tüm Fiat Doblo ve Fiorino versiyonlarının yanı sıra Fiat Scudo ve Fiat Ducato modellerinde peşin alımlarda 8 bin TL’yi aşan indirim imkanı sunuluyor. Fiat Ticari Araçlar’ın Aralık kampanyası kapsamında Fiat Fiorino 18 bin 330 TL’den; Fiat Doblo 18 bin 840 TL’den; Fiat Scudo 32 bin 640 TL’den; Fiat Ducato ise 33 bin 540 TL’den başlayan anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor. Aralık ayında satın alma tercihini Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl/150 bin km garanti hediye ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com