Gösterim: 2.841
Eklenme: 4 Temmuz 2009
Saat: 15:50
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

2009 yılının ilk 6 ayının en çok tercih edilen hafif ticari araç markası olarak ön plana çıkan Fiat, Tofaş’ın Bursa’daki fabrikası’nda üretilen Fiat Doblo’nun hem standart olarak sunulan zengin güvenlik ekipmanlarıyla hem de ekonomik anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Safeline adı verilen yeni donanım versiyonu için temmuz ayı boyunca geçerli olacak cazip bir kampanyaya start verdi. Koç Fiat Kredi işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında ikisi dizel olmak üzere toplam üç motor seçeneğiyle satışa sunulan Fiat Doblo Safeline ailesine, 500 TL’den başlayan taksitler ve 48 aya varan vadelerle sahip olma imkanı sunuluyor.

Aylık 500 TL’den başlayan taksitlerle çok özel ödeme avantajları sunan yeni bir kampanyaya start veren Fiat Ticari Araçlar, uygun satın alma koşullarıyla Fiat Doblo Safeline sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Temmuz ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 23 bin 130 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip Fiat Doblo Safeline modelini tercih edecek müşterilere Fiat Finans üzerinden 48 aya kadar varan vadeyle 25 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor.  Düşük peşinatla ve uygun taksitlerle uzun vadeye yayılmış çok daha rahat bir ödeme planı sunan kampanya kapsamında 5 bin 830 TL’lik peşinatla uygun ödeme imkanı sunuluyor.

Fiat Doblo Safeline için düşük peşinat ve uzun vade alternatifinin yanında anahtar teslim fiyatının % 100’üne sıfır peşinatla kredi kullanma imkanı da ayrıca sağlanıyor. Düşük işlem masraflı kredi desteğiyle Fiat Doblo Safeline satın almak isteyen tüketiciler, showroomdan çıkmadan sadece T.C. kimlik numaralarını vererek kredi başvurularını zahmetsizce gerçekleştirebiliyorlar. Temmuz ayında satın alma tercihini Fiat Doblo Safeline’dan yana kullanan tüketicilere Fiat Finans’tan kredi kullanmaları durumunda ayrıca 3 yıl veya 100.000 km uzatılmış garanti hediye ediliyor.

Ticaretin Hem Güvenli Hem Ekonomik Kralı!

Fiat Doblo ailesinin diğer üyelerinden “Safeline” logolarıyla ayrılabilen yeni model versiyonu, ilk olarak Fiat Doblo VIP’te sunulan metalik siyah gövde rengiyle de satın alınabiliyor. Uygun satış fiyatı ve daha zengin donanım hedefiyle yollara çıkmaya başlayan Fiat Doblo Safeline’da sunulan güvenlik donanımlarına ek olarak MP3 çalarlı müzik sistemi, klima, 2. sürgülü kapı, tavan rayları, koyu renk camlar, çift parçalı katlanabilir arka koltuklar ve elektrikli yan aynalar gibi unsurlar da yine standart olarak sunuluyor. Arka koltuklar dik konumda 750 litre bagaj hacmi sunan Fiat Doblo Safeline, arka koltuklarının yatırılmasıyla 3000 litreye ulaşan rakipsiz bir yükleme alanına da erişebiliyor.

Fiat Doblo Safeline, kaputu altında sadece manuel şanzımanla kombine edilen 1.3 litre 75 HP ve 1.9 litre 105 HP’lik Multijet iki ayrı dizel motor seçeneğinin yanı sıra 1.4 litre 77 HP’lik benzinli motorla kombine ediliyor. Fiat Doblo Safeline’ın 75 HP güç ve 190 Nm tork üreten 1.3 litre Multijet motor versiyonu 146 km/s’lik maksimum hıza erişirken, 100 km’de ortalama 4.7 litrelik yakıt tüketimi değeriyle ön plana çıkıyor. Fiat Doblo Safeline’ın 105 HP güç ve 200 Nm tork üreten daha güçlü Multijet motorlu versiyonu ise 168 km/s’lik son hız ve 4.8 lt/100km ortalama yakıt tüketim değeriyle dikkat çekiyor. Fiat Doblo model ailesinin tek benzinli motor seçeneğini oluşturan 1.4 litre silindir hacimli 77 HP’lik motoru ise 115 Nm’lik torkuyla dengeli bir kullanım imkanı sunuyor. 148 km/s’lik son hıza erişebilen Fiat Doblo Safeline 1.4 Fire, 100 km’de ortalama 6.3 litrelik yakıt tüketim değeriyle de ekonomik yönünü ortaya koyuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com